kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-11-2018, 12:03
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie rezonans magnetyczny łódzkie

Cześć Kobitki.. orientujecie się może gdzie najlepiej zrobić rezonans magnetyczny na NFZ? Chodzi mi o okolice Łodzi (mieszkam 20km na południe). Albo w samej Łodzi. Bez różnicy :")
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-11-2018, 19:20
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

W Pabianicach jest rezonans na NFZ w Wizji V, sobie tam przedzwoń i popytaj o terminy. Myślę że będziesz mała tam najbliżej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-11-2018, 18:06
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Co do rezonansu magnetycznego to bardzo profesjonalnie podchodzą do tego tematu tutaj http://centramedycznemedyceusz.pl/ Znajdziesz tu bardzo dobrych lekarzy oraz personel który wykona Ci rezonans prywatnie bez wystawania w kolejkach. Na pewno warto sie tym zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-11-2018, 08:57
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie Rezonans

Na kasę chorych to możesz się czasem nie doczekać. Lepiej przez jakieś pół roku odkładać i pojechać do http://www.eurodiagnostic.pl/ . Tam zrobią Ci porządne badanie, z kontrastem albo bez i szybko opiszą wyniki, nie będzie trzeba czekać tygodniami. Prawda jest taka, że uruchomienie takiego sprzętu dużo kosztuje i brakuje osób do opisywania wyników, stąd takie kolejki. No i limity NFZ są krótkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-11-2018, 11:21
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Ile trzeba czekać na taki rezonans?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-12-2018, 21:08
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

@kizomba na NFZ standardowo raczej, ale jak prywatnie w Wizji V to dzień-dwa nie więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-01-2020, 14:56
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Ja ze swojej strony polecam rezonans otwarty łódź Od wielu osób słyszałam, że jest to najlepsza placówka, jeśli chodzi o badania typu rezonans. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego badania, a co ważne - że nic wam nie dolega.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-07-2020, 15:32
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Ja jestem zdania, że każdy powinien się od czasu do czasu przebadać, dlatego nawet nie myślę o tym, żeby tego unikać. Nawet chcę się dostać na rezonans magnetyczny. Z tej strony www wiem, gdzie mogę iść bez skierowania, a to dla mnie duże uproszczenie. W Warszawie jest MRIDiagnostyka i na pewno u nich wszystko będę miała wykonane poprawnie. W końcu mają doświadczoną kadrę lekarską.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-07-2020, 16:17
olek221 olek221 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 30
Domyślnie

Nie orientuje się jak to wygląda akurat w łodzi, bo ja korzystałem z rezonansu ale na terenie Warszawy. Tutaj dokładnie: https://bodymove.pl/rezonans-magnetyczny-stopy jeśli ktoś poszukiwałby dobrego miejsca w stolicy do wykonania badań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-02-2021, 11:37
johnston.greyson's Avatar
johnston.greyson johnston.greyson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Rezonans magnetyczny, czyli RM lub MRI, (magnetic resonance imaging) jest jedną z technik diagnostyki obrazowej, szeroko stosowanej w medycynie. Rezonans magnetyczny umożliwia w sposób nieinwazyjny badanie wszystkich wewnętrznych, anatomicznych struktur organizmu (kości, tkanek miękkich, mózgu, serca, kanału szkieletowego) - http://tomma.com.pl/badanie/rezonans-magnetyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.