kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 07-11-2018, 13:02
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał lucy92e
Podobne objawy do atopowego zapalenia skóry daje nużeniec - a przynajmniej tak to jest bardzo często porównywane. Jest to okropny pasożyt, który naprawdę sprawia kłopot, no ale jakoś trzeba sobie radzić. Mnie bardzo pomogły maści ze strony nuzeniec.com.pl.

Zdecydowanie przyda mi się ta strona, ponieważ również taki "gość" pojawił się na mojej skórze. Nie byłam w ogóle świadoma i szukając po objawach myślałam, że mam atopowe zapalenie skóry lub łuszczycę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 06-02-2019, 16:57
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Taka skora na pewno jest wrazliwa i podatna na podraznienia, wiec musimy sie odpowiednio z nia obchodzic. Jesli chodzi o nawilzenie ciala to balsam do ciala z avokado HB jest dobry. Pomoze nam dbac o to, by skora sie nie wysuszala.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 05-04-2019, 09:52
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 329
Domyślnie

Czasami również skóra malutkich dzieci ma niestety skłonność do atopii. Nam na to bardzo pomogły kosmetyki marki Mustela ze specjalnej serii https://www.mustela.pl/product/nasze...onna-do-atopii. Są całkowicie warte swojej ceny, stopniowo poprawiają stan skóry i nie wywołują żadnych dodatkowych podrażnień Polecamy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-05-2019, 08:23
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli problem dotyczy choroby jaką jest atopowe zapalenie skóry u niemowląt to przede wszystkim najpierw udaj sie z dzieckiem do lekarza, tam dowiesz się praktycznie wszystkiego, po za tym możesz również posiłkować się internetem jednak wchodź na zaufane strony aby nie pogorszyć stanu skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-06-2019, 10:48
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Wydaje mi się, że bardzo dobrym rozwiązaniem przy AZS jest stosować coś takiego jak maść atopowe zapalenie skóry z konopi. Z tego co sie orientowałam to jest ona na prawdę bardzo skuteczna i sporo osób ją poleca. Co wy o tym sądzicie?:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-06-2019, 11:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja podejrzewam u siebie egzeme i trochę się tym martwie. Mam w rodzinie małe dzieci i nie chcę,żeby się ode mnie zaraziły. Czy egzema lub tego typu choroby skóre są zakaźne? Siostra uspokaja mnie,że nie https://www.febumed.com.pl/Czy-egzem...526027934.html ja jednak wolę trzymać się teraz od dzieci na pewną odległość. Czy słusznie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 13-06-2019, 19:36
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

z tymi masciami to trzeba uważać bo nie wszystkie można stosowac w sposób ciągły. Mój synek ma problemy z e skóra dlategto do pielegnacji wybrałam atoperal. To sprawdzony kosmetyk, polecany przez znajome,do skóry atopowej. Odkad regularnie go stosuję skóra małego jest bardzo gładska, nie łuszczy sie i nie przesusza. A dziecko jest spokojne i mniej marudzi co mnie osobiście bardzo cieszy. Podstyawa jest jednak regularnośc stosowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 16-06-2019, 08:58
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Polecam wam skorzystanie z usług dermatologa. Mnie ostatnio tchnęło żeby wyszukać jakiegoś lekarza i wpisywałam w przeglądarkę: dermoatolog warszawa . Znalazłam stronę lekarzbezkolejki, na której bezproblemowo można umówić się na wizytę z lekarzem, bez zbędnego czekania. Bardzo polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 21-06-2019, 14:46
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Przede wszystkim udaj się do dobrego dermatologa. Na pewno przepisze ci odpowiednie kremy i leki. Poza tym warto zaopatrzyć się w lek octenisept Jest świetny na skórę atopową. Moja córka używa go od dawna i nie ma już problemu ze swędzącą skórą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 24-06-2019, 21:56
Macioszka Macioszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 3
Domyślnie Egzema

Moim problemem jest egzema. Najczęściej stosuję maści i kremy przepisane przez lekarza, ale słyszałam, że są też domowe sposoby. Ktoś może jakieś zna?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.