kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 24-01-2019, 16:15
Danusia400 Danusia400 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 45
Domyślnie

Wykonałam zabieg z botoxu pod oczy i bardzo dobrze u mnie się sprawdził. Miałam drobne zmarszczki w kącikach oczu i po zabiegu zmarszczki od razu się spłyciły oraz skora jest napięta. Zabieg wykonałam u dr Aldona Stachura i bardzo jestem zadowolona z usługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 02-02-2019, 07:39
adam4 Mężczyzna adam4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

W tym wątku znalazłem kilkanaście bardzo ciekawych wpisów.Z tych wpisów jestem bardzo zadowolony.
__________________
luksusowe apartamenty gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 05-02-2019, 20:44
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Dbanie o nawilzenie skory jest dla mnie najwazniejsze i mam krem witaminowy do ciala HB. Taki kosmetyk idealnie mi nawilza skore, nawet jak jest ona mocno wysuszona. I dlatego lubie takie naturalne kosmetyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 06-02-2019, 03:16
werusia Mężczyzna werusia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 38
Domyślnie

Jasne, ze sama o siebie dbam. Tak jak najlepiej potrafię.
Najbardziej lubię dbać o dłonie i włosy, a Wy?



_______________________________
https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-lokalne.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 08-02-2019, 09:24
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

No chyba każda o siebie odpowiednio dba, ale różne zabiegi nie zaszkodzą przecież. No i też nie nad wszystkim da się zapanować, tak jak mnie niestety dopadła grzybica przez basen. :/ Musiałam się odpowiednio leczyć w http://foot-med.pl/oferta/grzybica-paznokci/ żeby to wszystko minęło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 08-02-2019, 16:39
magdzia002 magdzia002 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 12
Domyślnie

ja lubię iść i do fryzjera i do kosmetyczki od czasu do czasu, ale o siebie także lubie zadbać sama. ostatnio odkryłam bardzo fajny sposób na cienie pod oczami. często budze się i nie mogę się ich pozbyć, a nawet makijaż nie chce ich zakryć i teraz kupiłam krem remescar i widać po nim różnice, stały się o wiele mniejsze i przy okazji cera mi się nawilżyła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 08-02-2019, 17:08
marek_moto's Avatar
marek_moto marek_moto is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 5
Domyślnie

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 10-02-2019, 08:53
PrzemciuKK Mężczyzna PrzemciuKK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że o wiele lepiej korzystać z pomocy kosmetyczki ponieważ samemu nie ma się takiej mobilności w robieniu paznokci, a poza tym takie salony kosmetyczne posiadają lepszy sprzęt od takich zwykłych osób. Moja narzeczona bardzo często chodzi do http://paznokcie-lublin.pl/, ponieważ mają tam szeroki wybór usług w swojej ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 10-02-2019, 09:51
Moniaa Moniaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Wizyta u kosmetyczki to przyjemna sprawa ale naprawdę trzeba uważać do kogo się chodzi - znam przypadki gdzie kosmetyczka nie posiadała sterylizatora tylko psikała narzędzia jakimś płynem. Efekt był taki,że masa kobiety pozarażała się jakąś infekcją. Babki sprawdzajcie kosmetyczki i nie bójcie się pytać czy mają sterylizator. Masa kosmetyczek i salonów ma gdzieś wasze zdrowie -liczą się tylko pieniążki! Jeśli ktoś jest z Krakowa to z czystym sumieniem polecam ten salon https://salonkosmetycznydermline.pl/manicure-krakow/ . Pewny i sprawdzony pod względem higieny. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Moniaa : 10-02-2019 o 10:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 22-02-2019, 17:40
BeatkaK BeatkaK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 28
Domyślnie

Moja skóra bardzo się postarzała ,a chciałam ją trochę odmłodzić i zrobiłam zabieg za pomocą kwasu migdałowego. Bardzo fajnie złuszcza stary naskórek, daje skórzye delikatność i gładkość ,a przy tym wygładził mi drobne zmarszczki. Zabieg mogę polecić bo bardzo fajny, Ja robiłam go w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.