kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 04-01-2018, 11:14
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

Ja gdy miałam problem z wypadaniem włosów po porodzie stosowałam Vitapil. Włosków zrobiło się znacznie więcej i co najważniejsze przestały wypadać. Dodatkowo te nowe były bardziej grubsze i odżywione.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 04-01-2018, 15:02
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie włosy

Jeśli chodzi o wypadanie włosów w ciąży to moim faworytem jest Vitapil. Znacznie poprawił stan moich włosów. Już nie muszę wstydzić się wychodzić w czapce na spacer z córeczką. Dodatkowo włosów zrobiło się dużo więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 04-01-2018, 23:07
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Dbanie o włosy to nie zawsze prosta sprawa, szczególnie, gdy są one kręcone, tak jak moje. Używam różnych domowych sposobów. Znalazłam też teraz fajne porady na stronie http://prowital.pl/jak-dbac-o-krecone-wlosy/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-06-2018, 14:55
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jeżeli chodzi o właściwe zadbanie o zdrowie własnych włosów, to sama jestem zwolenniczką stosowania naturalnych szamponów, ponieważ z własnego doświadczenia mogę śmiało stwierdzić, iż naturalne składniki dużo korzystniej wpływają na moje zdrowie, wygląd oraz samopoczucie, niż w przypadku kosmetyków o sztucznym składzie, które, działając jedynie na powierzchnię naskórka, dają krótkotrwały efekt. Co do wyboru konkretnego sprawdzonego naturalnego szamponu to sama zazwyczaj sięgam po produkt, który można znaleźć na stronie https://www.naturativ.pl/sklep/k-9-s...ny-do-kapieli/

Ostatnio edytowane przez Madlen89 : 19-06-2018 o 14:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 20-06-2018, 11:02
ivanex22 ivanex22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 7
Domyślnie

Jeżeli szukasz wyśmienitych środków do włosów to rekomendujemy portal IVA. Owy serwis on-line uczyni, że odszukasz najlepsze materiały do pielęgnacji włosów, których wypatrujesz. Klasa produktów to top grupa. Ja od paru lat cieszę się jedynie z tych kosmetyków. Nie dowierzasz to sprawdź na ich serwisie ivasklep.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-06-2018, 11:43
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Wydaje mi się, że spore znaczenie ma dieta i maseczki, które możesz zastosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-07-2018, 00:08
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Na pewno trzeba uważać z rozjaśnianiem włosów! Ja sama rozjaśniałam itd i źle się to skończyło, bo włosy wypadają, ostatnio troche pomogła mi cała seria kosmetyków z http://dermastic.eu/, generalnie i plastry i serum są świetne. Oczywiście używam także szamponu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 20-07-2018, 13:50
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Sama używam szamponów od Oriflame. Ogólnie przetestowałam ich wiele. I drogeryjnych i kosmetyków droższych aptecznych ale wiekszośc powodowała u mnie łupież oraz swędzenie głowy co jednak zbyt przyjemnym doświadczeniem nie było Oriflame nie powoduje u mnie takich objawow tak więc jak na razie pozostanę im wierna ( no chyba, że coś się w międzyczasie zmieni, czego jednak bym nie chciała).
Nie wiem czy wiecie, ale kosmetyki Oriflame wcale nie musza byc kupowane przez kosultantkę ale mozna je kupować również przez internet:
Klub Konsultantek

Na przykład tutaj jest ich sklep.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 25-07-2018, 08:59
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Moim zdaniem najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja włosów. Dobry szampon i odżywka to podstawa. O innych kwestiach związanych z pielęgnacją włosów poczytacie na stronie https://besthair.pl/Jak-dbac-o-wlosy...527676364.html. Myślę, że informacje zawarte w tym artykule mogą się okazać bardzo przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 06-09-2018, 16:32
Jonka Jonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 9
Domyślnie

Mam jedną, ale bardzo ważną radę: włosy płucz chłodną, najlepiej zimną wodą, wówczas łuska włosa się zamyka i nie rozdwajają się. Sporo fajnych rad dotyczących pięknych i lśniących włosów znajdziesz też na stronie: http://alekobieco.pl/tag/zdrowe-wlosy Polecam, bo z informacji stamtąd dowiedziałam się o bardzo dobrej odżywce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.