kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-07-2018, 16:01
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie medycyna naturalna zabiegi

Witajcie dziewczyny! Mam mały problem otóż chciałabym skorzystać z zabiegów akupunktury medycyny naturalnej i nie bardzo wiem czy to daje efekty i jak wygląda zabieg , opiszcie mi to tak z Waszej perspektywy . Czytałam o tym tutaj http://rosamedclinic.pl/medycyna-naturalna/ ponoć super sprawa , jak uważacie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-11-2018, 20:57
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Warto również stosować kosmetyki i produkty oparte właśnie na naturalnych składnikach, tak jak w przypadku https://www.konopnymarket.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór produktów opartych na leczniczych właściwościach konopi w świetnych cenach i oczywiście najwyższej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-03-2019, 19:19
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

ja korzystałam z bioenergoterapii i mi pomogła; warto próbować medycyny naturalnej;
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-03-2019, 20:39
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Ja również mam pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o bioenergoterapię. Mi pomogła Klaudia Szewcowa, mogę powiedzieć, że dzięki niej wyzdrowiałam. Próbujcie kochani, w końcu to o nasze zdrowie chodzi. Również dzięki pani Klaudii zmieniłam podejście do odżywiania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-06-2019, 15:18
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Jeżeli akupunktura, to tylko w centrum www.trea.pl
Przyjeżdżają tam ludzie z całej Polski, bo facet robi to po mistrzowsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-06-2019, 21:07
Alineska Alineska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 96
Domyślnie

Cytat:
Napisał OlaK
Warto również stosować kosmetyki i produkty oparte właśnie na naturalnych składnikach

Zgadzam się w 100% z tym, ponieważ wiem, że ma to sens, kiedy przechodzimy z kosmetyków drogeryjnych na takie, które są w pełni naturalne, ekologiczne i do tego wyprodukowane na bazie składników najwyższej jakości. Wystarczy poczytać blog o naturalnych kosmetykach, żeby przekonać się w pełni, jak wiele dobrego może taka zmiana przynieść naszej skórze. Ja od jakiegoś czasu, powoli, gromadzę takie informacje i zaczynam tez powoli wymieniać kosmetyki na te "zdrowsze" i eko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-07-2019, 20:42
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

U mnie bardzo fajnie zwłaszcza w upalne dni spisuje się podkład z eshopannabelle. Jest lekki przez co nie spływa. Dodatkowo bardzo ładnie dodaje blasku i co najważniejsze nie zapycha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-07-2019, 21:09
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Moim zdaniem warto zainwestować w produkty z konopi - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 U mnie sprawdzają się świetnie, szczególnie olejek CBD. Od jakiegoś czasu wzięłam się za siebie i moje samopoczucie uległo znacznej poprawie - oczywiście na plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-09-2019, 01:35
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Sprawdźcie sobie tez to miejsce z Gdańska - Centrum Zdrowia Sana https://www.sana-zdrowie.pl/ Stosują tam hydrokolonoterapię, leczenie ozonem – ozonoterapię czy akupunkturę. Ja chodziłam tam na akupunkturę i pomogło mi to bardzo na bolące kolano, także jak najbardziej jestem fanką szukania alternatywnych metod terapii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 06-01-2020, 19:22
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Odnośnie wypowiedzi uzytkowniczki olivkaa - takie produkty trzeba nabywać u sprawdzonych sprzedawców. Bardzo duży wybór olejów konopnych oferuje sklep https://cbdbio.pl/ - tu możecie kupić olejki produkowane z konopi uprawianych na ekologicznych farmach. Olejek taki można stosować w profilaktyce różnych chorób, dietetyce a także kosmetyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.