kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-06-2014, 13:54
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Pieniądze - w co inwestować?

W co warto inwestować nieduże nadwyżki pieniędzy tak, żeby za kilka lat było to coś więcej warte?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2014, 11:04
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Może monety?
Możesz kupować takie o różnej wartości, a zawsze mają one nie tylko wartość kolekcjonerską, ale też stanowią jakiś stop metali szlachetnych, które nie są przecież tanie.
Tu np. możesz kupić takie monety, które z powodzeniem da się potraktować jako złoto inwestycyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-08-2014, 12:35
janu janu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 18
Domyślnie

Inwestować należy mądrze i rozsądnie, nie polecam zabierać sie za inwestowanie jeśli niekoniecznie się na tym znamy. Nalezy tez pamietać, że pomnażanie kapitału jest raczej długim procesem. W zależności ile chcesz zainwestować musisz dobrać sobie odpowiedni produkt. Ja swoje pieniadze mam ulokowane tutaj http://pkoubezpieczenia.pl/inwestycj...trukturyzowanejest to produkt krótkoterminowy-czyli już po roku mogę ruszyć pieniadze a mnie na tym zależało alby nie zblokowac sie na zbyt długo. Wszystko zależy od oczekiwań i kapitału jakim dysponujemy.

Ostatnio edytowane przez janu : 20-08-2014 o 12:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-08-2014, 08:41
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Z tego co wiem to bardzo dobrym posunięciem jest inwestowanie w obligacje: skarbowe albo korporacyjne (komunalne nie są raczej dla indywidualnego inwestora).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-09-2014, 17:57
SANTANA2921 SANTANA2921 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Exclamation

najlepiej rozkręcić za te pieniądze nawet mały biznes, jeśli się na czymś dobrze znasz to po prostu w to zainwestuj budując biznes i dzięki niemu powiększając kapitał, niestety konta oszczędnościowe nie są już tak opłacalne jak kiedyś

____________________
Zapraszamy na rewię taniochy http://furniturex.webs.com/ zajrzyj!

Ostatnio edytowane przez SANTANA2921 : 04-03-2015 o 17:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-09-2014, 23:49
LUCIANO91 LUCIANO91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Talking

Zależy, co masz na myśli pisząc "nieduże nadwyżki" i jak bardzo potrzebujesz, by były płynne, to znaczy jak szybko będziesz mógł/mogła mieć dostęp do gotówki. Największą płynność ma się na kontach oszczędnościowych, później lokata bankowa. Zakup kruszców, monet, akcji dobrym celem długodystansowym inwestycyjnym.

____________________
Powiedz ile masz w portfelu szkolenia hr my wybierzemy to co najlepsze dla Ciebie.

Ostatnio edytowane przez LUCIANO91 : 02-04-2015 o 13:57.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-09-2014, 16:57
Leanderwroc96 Leanderwroc96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Question

można inwestować w monety czy też znaczki ale myślę, że monety są lepsze można też zainwestować w biżuterię czy zegarki polecam również śledzenie walut czyli kupować pieniądze gdy ich kurs spada ale myślę że najlepszym pomysłem jest jednak odłożenie pieniędzy na jakiejś lokacie

____________________
To chodzi o niskie ceny http://dobrenieruchomosci.bloog.pl/ widzisz mamy rację!

Ostatnio edytowane przez Leanderwroc96 : 08-04-2015 o 13:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-09-2014, 12:53
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Inwestowanie w obligacje korporacyjne jest dziś jedną z bardziej popularnych metod. Warto jednak przeczytać parę artykułów na ten temat, a nie liczyć tylko na szczęście. Można też skorzystać z pomocy specjalisty z branży, np. Best Capital choć to kolejna inwestycja. Wszystko zależy od tego ile chcemy zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-10-2014, 14:25
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Myślę, że dobrze jest inwestować w magazyny, ponieważ przydają się w wielu rodzajach biznesu. Fajnie jest sobie zamówić taki dopasowany na miarę, bo nie będziemy płacić za coś, czego nie potrzebujemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-11-2014, 15:40
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Nie zarabiam tyle, aby móc jeszcze w coś inwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.