kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-09-2015, 16:14
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Problem w łóżku

Od kilku tygodni przeżywam koszmar w łóżku, i to nie z powodu braku chęci, czy wypalenia - nic z tych rzeczy, ale zaraz po..mam takie parcie na pęcherz, że nie zawsze zdążę dolecieć do łazienki. Wiecie co to może być?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-09-2015, 09:24
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

Może to jakieś początku problemu jakim jest nietrzymanie moczu u kobiet ?
Byłaś z tym już u lekarza?
Ja bym się wybrała, bo faktycznie to nie jest takie całkiem naturalne, człowiek by się jeszcze poprzytulał czy coś a tu wc...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-09-2015, 15:32
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

Zdecydowanie wybierz się do lekarza. W tych kwestiach nie można zwlekać. Nie możesz pozwolić aby wdała się, na przykład, jakaś infekcja. Zadbaj o to dla siebie i swojego partnera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-11-2015, 13:36
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

zgadzam się, wizyta u lekarza koniecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-09-2016, 15:54
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Zawsze możesz facetowi zafundować złoty deszcz Zależy jak bardzo jesteście otwarci na sex i eksperymenty- ale można to wykorzystać zanim trafisz do lekarza. Możesz też kupić w http://sexish.pl/ sexi bieliznę i ukryć w niej wkładki- tak w razie wpadki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-10-2016, 08:33
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Ciężko stwierdzić co to jest, ale lepiej problemu nie ignorować. Za częste oddawanie moczu jest objawem chorobowym http://www.adammichalski.pl/choroba-...zymanie-moczu/ . Lepiej przejdź się do lekarza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-11-2016, 18:49
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem takie uczucie może towarzyszyć problemom z nietrzymaniem moczu. Można je jednak wyeliminować, decydując się na zabieg laserowy w Serafin Clinic w Gliwicach http://serafinclinic.pl/ . Działaniami tego typu zajmuje się uznany na całym świecie specjalista ginekologii estetycznej- Dr Marek Serafin i co najważniejsze, poza ogromną wiedzą i umiejętnościami, posiada on wspaniałe podejście do swoich pacjentek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-02-2021, 08:36
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kora
Zdecydowanie wybierz się do lekarza. W tych kwestiach nie można zwlekać. Nie możesz pozwolić aby wdała się, na przykład, jakaś infekcja. Zadbaj o to dla siebie i swojego partnera.

Niestety z tego, co zauważyłam, infekcje intymne to ciągle temat tabu w naszym społeczeństwie. Zupełnie niepotrzebnie. Tak naprawdę taka infekcja może się przytrafić nawet komuś, kto bardzo dba o higienę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-05-2021, 12:54
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Infekcje kobiece to dość częsty problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-05-2021, 19:26
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

To jest racja, że przez różnego rodzaju infekcje intymne potem są problemy łóżkowe. Suchość pochwy, ja miałam kilka razy. Wtedy seks jak dla mnie jest wykluczony, bo po prostu sprawia ból. Z tym, że teraz już wiem jak sobie w takiej sytuacji poradzić. Mi pomaga stosowanie globulek cicatridina dopochwowo. Szybciej się błona śluzowa pochwy regeneruje dzięki nim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.