kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-01-2020, 16:24
amy71 amy71 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Przy kredytach należy być bardzo rozważnym i wszystko wcześniej dobrze przekalkulować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-01-2020, 06:00
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Oczywiście, że należy być rozważnym, ale jak ludzie mają to robić skoro dużą część osób nie ma żadnej wiedzy o kredytach? Przecież wchodzą tym samym na minę i tylko cud może ich uratować przed długami. Dziwi mnie ta sytuacja zwłaszcza, ze wiedza dostępna jest na wyciągnięcie ręki np. na takich blogach http://biurowesolowski.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-02-2020, 23:02
pawelpiotr Mężczyzna pawelpiotr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja przeczytałem umowę kredytową dwa razy, żeby mieć pewność, że nie wpakuję się w kłopoty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-02-2020, 12:50
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Zawsze powtarzam, że dobrze jest się wcześniej zabezpieczyć, sprawdzić oferty pożyczkowe. Dlatego nim coś podpiszemy, sprawdźmy, co ma do zaoferowania doradca kredytowy Białystok . To nas ochroni przed błędnymi decyzjami, ale także i nierozsądnym kredytem. Taki doradca nam pomoże, szczególnie jeśli się wahamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-02-2020, 00:32
ElMujer ElMujer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2
Domyślnie

Zawsze należy dokładnie wybadać rynek i własne możliwości w przypadku brania pożyczki. Najważniejsze, że nawet jeśli przeliczymy się z ilością rat i spłacimy kredyt wcześniej niż należy, możemy odzyskać prowizję. Mi pomogli, w takiej sytuacji, specjaliści https://zwrotprowizjizkredytu.pl. Zawsze to trochę kasy do przodu!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 14-02-2020, 13:20
otto.pollich otto.pollich is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Kredyt na firmę zazwyczaj jest koniecznością, na starcie trzeba mieć z czego finansować zakup materiałów, potrzebnych sprzętów i maszyn.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-02-2020, 12:07
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 86
Domyślnie

Bez względu na to czy bierzesz kredyt na rozwój firmy czy na zakup mieszkania,warto udać się na poradę do doradcy finansowego,który ma doświadczenie i spore możliwości.
doradca finansowy Piaseczno współpracuje z wieloma bankami,ma więc dostęp do najlepszych ofert na rynku,dlatego też możemy w jednym miejscu przeanalizować kilka propozycji i wybrać tę najbardziej dla nas korzystną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-02-2020, 20:11
jacek08 Mężczyzna jacek08 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Dlatego kredyty należy brać w sprawdzonych miejscach, żeby nie mieć niemiłego zaskoczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-02-2020, 16:52
es_t0masz Mężczyzna es_t0masz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja wziąłbym najlepiej w tym samym banku, w którym mam konto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-02-2020, 12:19
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Wejdźcie sobie na stronę http://kapuszka.pl/ zanim zdecydujecie się na skorzystanie z jakiegokolwiek kredytu, ponieważ tam znajdziecie bardzo fajne informacje, które pozwolą Wam bardzo dobrze wybrać. Dzięki temu nie wpadniecie w żadne kłopoty finansowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.