kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-02-2017, 20:18
mirrka25 mirrka25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 3
Domyślnie Jaką macie wodę?

Tak jak w temacie, chciałam się Was zapytać, jaką macie wodę w kranie? Bo u mnie jest ona bardzo twarda i na tym blogu: http://www.zestudni.pl/blog/ecoperla...atniania-wody/ znalazłam produkt, jakim jest system uzdatniania wody Ecoperla. No i zastanawiam się, czy warto jest w to inwestować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-02-2017, 15:33
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

a jak sprawdzić twardość wody?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-03-2017, 18:34
hulo hulo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 3
Domyślnie

nie wiem jak ale chyba stacje jakoś robią po swojemu testy itd. samemu w domu to nie wiem czy się da, chyba, że są jakieś domowe czujniki, stacje pomiarowe? sama nie wiem w sumie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-03-2017, 21:47
makarone makarone is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja miałem twardą ale stosuje fajne środki i jest już ok!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-03-2017, 16:07
MangoJam MangoJam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał ola.bis
a jak sprawdzić twardość wody?

Kup sobie na allegro test kropelkowy najzwyklejszy (tylko nie paski bo są dziadowskie)
Ja miałam problem z wodą dopóki nie zamontowaliśmy zmiękczacza. Wydatek może i jest, ale długofalowo to oszczędność bo ani pralka, ani czajnik ani armatura już nie zachodzą kamieniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-04-2017, 15:24
hulo hulo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 3
Domyślnie

MangoJam no i zrobiliśmy taki test, okazało się że woda jest calkowicie twarda. Poleć mi coś, proszę. Jak szukać dobrego zmiękczacza do wody? czy ta Ecoperla jest rzeczywiście tak dobra jak czytam?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-04-2017, 14:44
MangoJam MangoJam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał hulo
MangoJam no i zrobiliśmy taki test, okazało się że woda jest calkowicie twarda. Poleć mi coś, proszę. Jak szukać dobrego zmiękczacza do wody? czy ta Ecoperla jest rzeczywiście tak dobra jak czytam?

Ecoperla jest dobra, jeden z popularniejszych producentów zmiękczaczy w Polsce. Pracują na głowicach Clacka, złożu Lewatit - ogólnie najlepsze komponenty w europie. Dają dobrą gwarancję, mają dobry serwis w razie czego, a same ich produkty naprawdę dopasowują do potrzeb klienta. Polecam, MangoJam http://www.zestudni.pl/blog/ecoperla...atniania-wody/

A jak szukać dobrego zmiękczacza? No właśnie patrząc na komponenty. Przede wszystkim zapomnij o chińczykach z allegro i znajdź dobrego sprzedawcę z certyfikatem. Po drugie zwracaj uwagę nie tylko na ilość, ale też producenta/markę złoża. Po trzecie - porozmawiaj ze specjalistą. Jest dużo dobrych urządzeń na rynku i ciężko wybrać najlepsze nie znając warunków Twojego gospodarstwa i Twoich oczekiwań.

Jeżeli robiłeś lub masz zamiar robić analizę wody to na tej podstawie najłatwiej będzie wybrać optymalny zmiękczacz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-04-2017, 19:22
gerbie gerbie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja mam raczej łagodną. Ani za twarda, ani za miękka. Jakość bardzo git.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-04-2017, 15:30
Kamilla's Avatar
Kamilla Kamilla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 69
Domyślnie

U mnie raczej w normie. Ale i tak filtruję ją w dzbanku.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-11-2017, 21:19
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

U mnie w kranie również jest bardzo twarda woda, przez co non stop robi się kamień w czajniku. Już mnie to denerwuje, no ale, co zrobić? Szukałam różnych porad i w końcu trafiłam na http://www.gdansk4u.pl/jak-usunac-kamien-z-czajnika/ Pomogło i tylko tych sposobów używam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.