kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 08-05-2018, 13:58
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Ja też właśnie zastanawiam się co wybrać i chciałabym abyście poradzili mi gdzie jest jakaś na prawdę dobra i Fachowa obsługa księgowa w Poznaniu. Może znacie księgową lub biuro rachunkowe, które możecie mi polecić? Byłabym bardzo wdzięczna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 21-05-2018, 11:35
vicky195 vicky195 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 62
Domyślnie

Zdecydowanie księgowa - koszty są większe, ale mamy większą kontrolę nad finansami, no i trudniej o błędy. Potrzebne są jednak odpowiednie programy księgowe, Sage Symfonia powinien się nadać, ma spore możliwości i nie kosztuje wiele, na http://sage.com.pl można pobrać jego demo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 13-06-2018, 19:41
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Pytanie jak i cały temat to rzeka, ilu ludzi tyle opinii, osobiście ja bym wolał biuro rachunkowe takie jak te https://www.podatkomat.pl/ A to z powodu chociażby płynności dokumentów, nie musiałbym co miesiąc z dokumentami jeździć do księgowej. A po drugie lubie jak dokumenty są wszystkie na swoim miejscu w razie kontroli, a w tym przypadku to różnie bywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 14-06-2018, 11:04
EmilaZ EmilaZ is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej wynająć zewnętrzne biuro rachunkowe do tego , tak najłatwiej i najbezpieczniej - oczywiście jeśli Cię na to stać .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 14-06-2018, 22:07
brukwan's Avatar
brukwan brukwan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 7
Domyślnie

Według mnie księgowa jest bardziej rzetelna. Z przedstawicielami biura rachunkowego nie widuje się zbyt często, kontakt jest głównie telefoniczny lub mailowy, więc czasem ciężko jest skonsultować się w ważnej sprawie. No i to, że jak nie patrzymy biurowi rachunkowemu na ręce, możemy nie wiedzieć, czy wykonują swoją pracę, jak należy, bo nie podlegają organizacyjnym systemom kontroli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 18-07-2018, 22:16
Kwiatowa Kwiatowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 55
Domyślnie

biuro rachunkowe, przecież tam są księgowe ;P ogólnie biura zwykle działają kompleksowe, znajomy mówił że księgowa w otwocku z biuro rachunkowe Otwock jest bardzo dobra. Firma ma ugruntowaną pozycje na rynku, pomagają w założeniu działalności, w pozyskaniu finansów na działalność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 24-07-2018, 14:38
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Dla minimalizacji kosztow lepszy jest outsourcing w postaci dobrego biura rachunkowego. Polecam zatem dogłębną analize wszystki biur na które Cię stac i spelniają Twoje podstawowe oczekiwania. Dodatkowo polecam blog pożyczkowy, który może roświetlić Tobie trochę tą tematykę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 24-07-2018, 15:04
Kim188's Avatar
Kim188 Kim188 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 3
Domyślnie

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
__________________
A potem, całkiem wyraźnie, poczułam, że moje serce rozszczepia się wzdłuż dzielącej go bruzdy i od jego wnętrza odłącza się jakaś jego mniejsza część.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 23-10-2018, 11:34
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Oni proponują programowania dzięki którym sama poprowadzisz księgowość https://wfirma.pl/. Plik jednolity też zrobisz bez problemów, szkoda wydawać tyle kasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 23-10-2018, 11:49
festyn festyn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Bez księgowej ani rusz. Sama zagubiłabym się przytłoczona takim ogromem cyferek To stanowczo nie dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.