kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-06-2018, 13:19
milenka8 milenka8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 17
Domyślnie

Wszystko zależy od tego jak się przyłożysz do nauki jazdy, jak wiadomo jednym przychodzi to łatwiej innym trudniej, ale w większości przypadków egzamin zostaje zdany, jak nie za pierwszym razem, to za którymś w kolei. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie poczuć się za pewnie po zdanym egzaminie i jeździć zgodnie z przepisami, policjanci nie patrzą przychylnym okiem na młodych kierowców. Warto poczytać na temat mandatów tu https://zaplacmandat.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-06-2018, 11:26
livia livia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Oczywiście, że można zdać za 1 podejściem testy oraz praktyke. Wystarczy się trochę przyłożyć do nauki i trafić na dobrego instruktora, który będzie miał podejście do kursantów i dokładnie wszystko wytłumaczy. Co do wyboru szkoły to warto się zorientować wśród znajomych albo rodziny, gdzie robili kurs. Możesz również skorzystać z rankingów, które są prowadzone w internecie.
__________________
http://www.prawojazdytesty.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-06-2018, 21:06
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

obok dobrego instruktora, który Cię dobrze przygotuje liczy się jeszcze trochę szczęścia i umiejętność radzenia sobie ze stresem ale prawko jest do przejścia, nawet dla tych najbardziej przeżywających. Nawet jak za pierwszym razem się obleje, to za drugim idzie się z innym nastawieniem, wie się już czego można się spodziewać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 28-06-2018, 08:38
siisi125 siisi125 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 26
Domyślnie

Ja teorię zdałam za pierwszym razem dzięki https://l-testyprawojazdy.pl/testy-online.html . Duża czasu poświęciłam na to, ale zestawy pytań egzaminacyjnych tutaj są aktualne i wyglądają tak samo jak na końcowym egzaminie.
A jazda to poszła za drugim, ale ogólnie miło chodź stresująco to wspominam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-06-2018, 10:12
JestemTard JestemTard is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie było trudno, podchodziłem 3 razy do teorii i 3 razy do pratyki. Chyba powiedzenie do trzech razy sztuka się sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 26-08-2018, 08:40
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Powiem tak, nie jest trudno zdać jak czujesz że jesteś dobrze do egzaminu przygotowana i zmotywowana, jestem zadowolona z instruktora jakiego miałam w Motostart na Mokotowie bo potrafił mnie dobrze przygotować i dzięki niemu udało mi się zdać ten egzamin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 30-08-2018, 20:11
Olla Olla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie Egzamin

Żeby zdać egzamin trzeba zapamiętywać każdą najdrobniejszą uwagę instruktora. Ważne jest też podejście. Trzeba się nastawić na pozytywy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 31-08-2018, 14:33
Olla Olla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Zanim przystąpisz do egzaminu, zastanów się nad jakimś alternatywnym rozwiązaniem, żeby wprawić się w dobry nastrój. Może to być coś dobrego do jedzenia, coś, co dobrze Ci się kojarzy. Albo coś do picia. Zamiast kawy, może skorzystaj z http://mocyerbamate.pl/. Zawsze to inna perspektywa, coś odkrywczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-09-2018, 07:47
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Jak masz dobrego instruktora to egzamin nie powinien być dla Ciebie żadnym problemem. Wiem to z doświadczenia bo zdałam za pierwszym razem. Możesz zainteresować się taką kwestią jak szkolaexpert - nauka jazdy tarnowskie góry, myślę, że będziesz z nich zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 11-09-2018, 15:30
Biefij41 Biefij41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1
Domyślnie

Ważne by iść z pozytywnym nastawieniem.

__

airport hotel krakow
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.