kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 24-08-2023, 12:13
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Ja nie wyobrażam sobie życia bez samochodu, praktycznie codziennie z niego korzystam. Praca, dom, przedszkole, zakupy do wszystkiego się przydaje. Często biorę auta w leasing bo mi się to bardzo opłaca. Teraz jest ciekawa kampania marki Volvo: https://volvocarkalisz.volvocars-par...mpanie/selekt/ może kogoś również z Was zainteresuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 02-09-2023, 16:27
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Przed zakupem używanego samochodu zawsze wykonaj sprawdzenie auta przed kupnem Gdynia. Dokładna inspekcja pojazdu może pomóc upewnić się, że jest on w dobrym stanie, unikając potencjalnych uszkodzeń lub kosztownych napraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 04-09-2023, 18:40
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Warto zainwestować w wycieraczki, które skutecznie usuwają owady i brud, zwłaszcza podczas dłuższych podróży. Czy możecie mi polecić jakieś tego typu lub ewentualnie jakieś ze sklepu https://www.oximo.pl - z tego co widzę mają tutaj duży wybór w niskich cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 12-09-2023, 11:00
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Podróżując z psem, zawsze warto zastanowić się nad jego bezpieczeństwem i odpowiednio się do tego przygotować. Nasz pies to członek rodziny, dlatego troszczę się o niego tak samo, jak o innych członków. Przed każdą podróżą upewniam się, że nasz pies jest bezpiecznie przewożony w odpowiednim transporterze lub pasach bezpieczeństwa. Dbam również o to, żeby miał odpowiednią ilość jedzenia, wody i ulubione zabawki, aby podróż była dla niego komfortowa. Myślę, że ten artykuł https://togethermagazyn.pl/podroze-z...o-przygotowac/ może okazać się pomocny da wielu osób.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 28-09-2023, 09:24
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Mam w planach zainwestować w Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Słyszałam, że są one niezwykle skuteczne i co najważniejsze, łatwe w montażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 23-11-2023, 10:13
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Wiadomo, jeśli chcesz kupić używany samochód z gwarancją to warto wybrać się do salonu Porsche Centrum Sopot. Dzięki gwarancji porsche approved wiesz że kupujesz sprawne auto a w razie potrzeby możesz też liczyć na serwis czynny całą dobę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 24-11-2023, 13:47
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Wiele osób wyraża pozytywne opinie na temat jak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO Jeśli chodzi o ich jakość, rzeczywiście wyróżniają się solidnością, a dodatkowo asortyment dostępny na stronie prezentuje się imponująco zróżnicowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 08-12-2023, 08:26
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Z reguły jednak kupuje się samochody używane, bo rzadko kogo stać na zakup nowego auta z salonu. Ale to też niesie pewne konsekwencje ze sobą to znaczy nie do końca wiemy w jakim stanie kupujemy pojazd. Dlatego sprawdzenie auta przed kupnem Gdańsk w serwisie jest dobrym pomysłem. Mechanicy wykonują odpowiednie badania i pomiary dzięki czemu wiemy co kupujemy, a to jest bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 08-12-2023, 11:27
jurasekl22 jurasekl22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 209
Domyślnie

Jakie macie zdanie na temat samochodów elektrycznych?

https://www.filippo.pl/pl/menu/damsk...-ocieplane-383
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 08-12-2023, 12:40
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

Wielu z Was na pewno spotkało się z przykrą sytuacja dotyczącą zgubienia lub np uszkodzenia klucza do stacyjki i nie wiedzieliście jak sobie poradzić. Rozwiązaniem tego problemu jest kontakt z http://serwispopowice.pl/ W tej branży maja ogromne doświadczenie więc możecie u nich liczyć na szybką pomoc i miłą obsługę. Warto jest mieć kontakt do nich ze sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.