kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-12-2019, 11:07
roslinka123 roslinka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 79
Domyślnie poduszka dla niemowlaka

Cześć wszystkim! Jesteście może zorientowani gdzie będę mógł znaleźć jakiś niezły sklep oferujący poduszka na płaską głowę? Słyszałem że od złych poduszek niemowlakom się delikatnie deformuje czaszka i szczerze wolałbym tego uniknąć. Co sądzicie o tej poduszce z podlinkowanego sklepu? Będzie odpowiednia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-01-2020, 09:32
Mikolaj3335 Mężczyzna Mikolaj3335 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Moim zdaniem każdy niemowlak powinien posiadać bardzo ładną poduszkę.Mój niemowlak taką poduszkę ma.
__________________
Ekologiczne serwetki papierowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-03-2020, 18:42
adamuska adamuska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 17
Domyślnie

Jak już szukacie poduszek dla niemowlaka, to może powiecie mi ile tak naprawdę powinno spać niemowlę w poszczególnym miesiącu swojego życia? Nie chciałabym na sile go ululać bądź specjalnie wybudzać... wiadomo jak śpi to rośnie ;>
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-07-2020, 19:46
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Z pewnością sam sen dla niemowlaka jest bardzo ważny i powinien on nie być niczym zakłócony. Ja jestem zdania, że z pewnością wielu młodych rodziców boryka się z sytuacjami, że maluch nie chce zasnąć. Fajnie to zostało opisane w https://whisbear.com/pl/blog/dlaczeg...a-z-ekspertka/ i jestem zdania, że jak najbardziej warto na tych kwestiach się skupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-11-2020, 18:40
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

ja nawet szukalam specjalnego materaca dla corki, ktory bedzie hipoalergiczny i wlasnie rekomendowany dla dobrej postawy kregoslupa. Zdecydowalam sie na materac 160/70 od Fiki Miki - idealny, w dodatku ma sciagany pokrowiec, wiec duzo latwiej mi go utrzymac w czystosci )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-12-2020, 11:52
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Poduszki dla niemowląt - sprawdź tutaj. Piękne, ręcznie szyte. Nie wiem, jak z terminami wykonania, ale to najlepiej napisać czy zadzwonić i wybadać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-08-2021, 12:59
kami92 Mężczyzna kami92 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 80
Domyślnie

Jeśli szukasz pięknie wykonanej poduszeczki dla maluszka zajrzyj na stronę sklepu internetowego https://lepre.pl/. Asortyment tego sklepu jest tak bogaty i różnorodny, że być może wpadną Ci w oko jeszcze inne produkty tego typu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-11-2021, 12:43
janusszeeek Mężczyzna janusszeeek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 34
Domyślnie

Jak będziecie w błogosławionym stanie to polecam zostaniecie dziadkami Taka drewniana kartka będzie doskonała pamiątką tej radosnej nowiny. Na kartce znajduj się najważniejsze informacje. Szczerze polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-11-2021, 08:41
janusszeeek Mężczyzna janusszeeek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 34
Domyślnie

Od siebie dorzucę jeszcze dekoracje nad łóżko dziecka w postaci koło z imieniem dziecka Wykonane jest z drewna. Estetyczne i ładne. Szczerze polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-11-2021, 08:56
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Moje dzieci nie miały w ogóle poduszki, ale za to pod materacem miałam specjalny klin, a więc dzieci nie leżały na płasko, a jednocześnie nie bałam się, że w nocy uduszą się poduszką. Tym bardziej, że jak dziecko ma te 3-5 miesięcy i zaczyna się wiercić w nocy, przewracać na boki i na brzuch, płakać (kolki, zęby - polecam Viburcol przed snem, bo to vademecum na wszystkie bolączki niemowlaka etc.), to taka poduszka może stanowić zagrożenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.