kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-04-2015, 16:09
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie laserowe usuwanie żylaków

Witam. Czy ktoś z Was miał moze kiedyś laserowo usuwane żylaki ? Czy zabieg nie jest bolesny? Ile trwa i jaki jest jego koszt?
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-04-2015, 07:55
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Cytat:
Napisał jmalinowska
Witam. Czy ktoś z Was miał moze kiedyś laserowo usuwane żylaki ? Czy zabieg nie jest bolesny? Ile trwa i jaki jest jego koszt?

Zabieg nie jest bolesny. To ile trwa zależy od tego ile masz zmian na nogach. Zwykle nie jest to jednak długie.

Na stronie możesz sobie o nim poczytać:
http://chirurgianaczyniowagdansk.pl/...wanie-zylakow/

Obecnie w Gdańsku bardzo dobrą kliniką , do której możesz się na to zapisać jest Lifemedica na Skłodowskiej.
Zabieg ma wiele zalet. Szczególnie to,że nie jest bolesny oraz bardzo szybko wracasz do pełnego zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-05-2015, 13:39
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Szkoda, że żylaki się odnawiają...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-02-2017, 21:11
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

U mnie najgorzej jest wtedy, gdy nogi się zmęczą, na przykład po jakimś długim spacerze w upalny dzień. Wtedy nawet jak odpoczywam, to czuję, że wręcz rozsadza mi nogi. Wyczytałam niedawno, że osoby z problemami żylnymi mocno chwalą sobie krem VARIVE http://varive.pl/. Próbowaliście może go stosować? Skoro jest w 100% naturalny, to liczę, że faktycznie pomoże ukoić ból i uczucie ciągłego zmęczenia. Swoją drogą, może to być świetna alternatywa do wszelkich zabiegów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-10-2019, 13:12
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

A rajstopy uciskowe nosicie? pomaga to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-10-2019, 20:00
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Mi takie rajstopy przeciwżylakowe bardzo pomagają. Noszę dokładnie te - https://venoflex.pl/produkt/rajstopy-damskie-micro/? Zaczęłam je nosić po zabiegu skleroterapii, bo polecił mi je lekarz. Dzięki nim wszystko się lepiej goi i są szybsze efekty. Teraz już noszę je profilaktycznie, stopień ucisku dobrał lekarz. Naprawdę czuję różnicę po dniu w którym mam je na sobie, a wtedy gdy nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-01-2020, 23:05
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Laserowe usuwanie żylaków jak najbardziej do polecenia zabieg. Nie jest inwazyjny, w pełni bezpieczny, nie boli ponieważ jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Na https://gaboscm.pl/usuwanie-zylakow-...anie-naczynek/ zobaczcie, można się o nim więcej dowiedzieć. Bardzo szybko po zabiegu można dojść do siebie, wiadomo trzeba nosić uciskową odzież. Ale nie jest to uciążliwe. Efekty widać szybko, żylaki znikają i nie pojawiają się już w tym samym miejscu. Oczywiście nie każde żylaki kwalifikują się na laserowe usuwanie. Ale to już lekarz musi stwierdzić i zdiagnozować. Sa przecież inne metody także na leczenie dolegliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-01-2020, 13:24
ubik's Avatar
ubik ubik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Nie jest to zakres moich kompetencji. Nie doradzę Ci wartościowego.
__________________
Niekiedy zbrodnią jest dotrzymać słowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-02-2020, 09:38
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

ja mialam, to sie nazywa skleroterapia, mialam ten zabieg wykonywany w gabinecie Dermed w Katowicach. swietna alternatywa dla leczenia operacyjnego, nie wymaga hostpializacji, nie potrzebne jest znieczulenie, zabieg praktycznie nie boli, trwa okolo 30 minut a efekty sa naprawde zadowalajace
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.