kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 09-12-2015, 14:54
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Ja ostatnio zamawiam torebki praktycznie wyłacznie przez internet.... Mieszkam w mniejszych mieście i powiem Wam,że wiele modeli torebek jest po prostu drogich. Poza tym mam kilka swoich ulubionych firm.
Pochwalę Wam się torebką jaką sobie zamówiłam ostatnio:


Od dawna szukałam czegoś nowoczesnego ale z takimi ludowymi wzorami. Torebka bardzo dobrze wykonana.
Zamawiałam tutaj:
http://www.brandsplanet.pl/39-torby-i-torebki
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 10-12-2015, 12:48
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Duży wybór torebek 2015 macie na Domodi.pl. Ja zaglądam tam bardzo często. To portal skupiający oferty wielu znanych marek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 03-03-2016, 20:52
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Mi się wydaje, ze obecnie fururę robi torba płócienna i to się chyba szybko nie zmieni. Co druga dziewczyna na ulicy ma taką torbę. Sama też sie zastanawiam nad zakupem jednej dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 27-07-2016, 12:24
Kama Kama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 17
Domyślnie

Ja kolekcjonuje torebki jak rasowa kobitka Powoli nie mam, gdzie je trzymać... Jak widzę sklep z torebkami, to muszę przynajmniej do niego wejść i spędzić za dużo czasu. Często jednak kończy się zakupem Z internetu tez zamawiam, najczęściej z https://emanzana.pl/ Mają naprawdę duży wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 31-07-2016, 23:04
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja w sumie też. No i buty...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-08-2016, 15:45
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

O jaka ładna torebka Tylko te wycięcia są chyba nie praktyczne... W sumie dzięki nich może miałabym porządek w torebce i nie pakowałabym tam wielu niepotrzebnych produktów. Ostatnio wpadł mi przed oczy artykuł o tym co nosić w torebce damskiej i czas na porządki oraz kupno nowej torebki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 02-09-2016, 14:10
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Mi się ostatnio spodobały torebki z Monashe. Mają klasyczne kształt i są bardzo eleganckie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 07-02-2017, 11:09
przykrość przykrość is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ja zawsze robię sobie przebieżkę przez Ceneo, żeby sprawdź cenę na torebki gdy szukam.. no, na dobrą sprawę dowolnej odzieży, torebek też - nawet, gdy wiem, że coś mi się mega podoba i nie chcę nic innego, to wtedy sobie cenę porównuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 07-02-2017, 15:08
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Też tam czasami zaglądam. Tak bywa najprościej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 09-02-2017, 09:54
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja również kupuje torebki tylko przez Internet. Co prawda jeszcze 2-3 lata temu nawet nie brałam takiej opcji pod uwagę, bo obawiałam się kiepskiej jakości torebek i zawsze przed zakupem chciałam dotknąć materiału, z którego została wykonana torebka a także chciałam zobaczyć ją na żywo a nie tylko na zdjęciu w sklepie internetowych. Zmieniłam zdanie pod wpływem swojej znajomej, która któregoś razu powiedziała mi, że kupuje torebki tylko przez Internet i postanowiłam spróbować. Na początku zamawiałam torebki tylko w dużych, bardzo znanych sklepach internetowych, bo obawiałam się trochę tych małych sklepów a w zasadzie jakości torebek w tych małych sklepach, ale od tego roku zamawiam torebki tutaj https://www.melon.pl/ . Jest to jeszcze mało znany sklep, bo jak dobrze kojarzę został otwarty w tym roku, ale jest już bardzo dobrze zaopatrzony i przede wszystkim ma bardzo konkurencyjne ceny i bez najmniejszego problemu znajduje tam torebki skórzane w cenie wynoszącej trochę ponad 100złotych. Polecam jeśli nie chcecie przepłacić a mieć solidną i ładnie wyglądającą torebkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.