kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 09-08-2019, 09:10
RafalM RafalM is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 134
Domyślnie

Śmiało polecam ofertę grzejników ze strony Mat-Domu. Mają bardzo szeroką ofertę i grzejniki różnych producentów. Wybór naprawdę jest ogromny możemy tam znaleźć między innymi : grzejniki elektryczne, łazienkowe, dekoracyjne które świetnie sprawdzają się w salonie i pomagają w ulepszyć wystrój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 13-08-2019, 21:59
Stellas's Avatar
Stellas Stellas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie to posiadam sporą łazienkę, całe szczęście bo zmieściłam w niej i wannę i prysznic. Nie umiałabym zrezygnować z wanny, marzyłam o niej całe młodzieńcze życie!

_______________________
wanna z obudową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 14-08-2019, 09:56
MichPłyt87 Mężczyzna MichPłyt87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

Poszukiwany dobry płytkarz w Poznaniu - ma ktoś namiary na sprawdzonego specjalistę? Robię remont łazienki i chciałabym w miarę szybko i sprawnie ogarnąć kwestie płytek na podłodze i ścianach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 15-08-2019, 20:01
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jeżeli poszukujecie sklepu, w którym będziecie mogli się zaopatrzyć w różne urządzenia do łazienki, to polecam wam zajrzeć tutaj : https://www.eldom.eu Znajdziecie tam sprzęt zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dla każdego coś się znajdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 16-08-2019, 17:44
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Tak się składa, że mam wkrótce przeprowadzać remont swojej łazienki i zastanawiam się, gdzie mogłabym kupić solidne, ładne płytki. Może mi doradzicie? Czy przykładowo słyszeliście coś o firmie https://www.paste-group.pl ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 27-08-2019, 22:22
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie ....

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w salonie Bokaro. Jest tam duży wybór płytek, ciekawe wzory, ładne ekspozycje. Wybrałam płytki drewnopodobne, które po zamontowaniu wyglądają pięknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 20-09-2019, 18:05
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Jeśli będziecie szukać płytek do łazienki to warto zapoznać się z ofertą DessiHome - glazura Katowice
Oferują płytki hiszpańskie oraz włoskie w korzystnych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 06-11-2019, 09:12
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Z pewnością nie będziecie też stawiać na jeden rodzaj płytek, a na kilka wzorów. Ja u siebie mam aż 4 Tak mi się podobało. Jeżeli te będziecie wybierać to zerknijcie sobie na https://www.tubadzin.pl/ W tym miejscu znajdziecie wiele nowoczesnych kolekcji, płytki dopasowane do różnych stylów. Łazienka i kuchnia to są bardzo ważne pomieszczenia w każdym domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 07-11-2019, 09:14
ptaszyna ptaszyna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 17
Domyślnie

Remontujemy właśnie z mężem mieszkanie i będziemy mieć jedno i drugie. Z prysznica nie chciał zrezygnować mąż i teraz w sumie się z tego cieszę, bo wiadomo, do umycia na szybko prysznic najlepszy. A ja wanny potrzebuję do kąpania dziecka no i sama też lubię czasem poleżeć w wannie... Łazienka 4,5 m2, WC oddzielne, pralka przeniesiona do kuchni, w łazience zostanie tylko jedna szafka pod zlewem. Miejsca nie będzie dużo, ale myślę, że będziemy zadowoleni Tylko wiaomo, że to zwiększa koszty, trzeba było kupić brodzik, kabinę i wannę, zrobić podłączenia, ogólnie przebudowac całą łazienkę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 29-11-2019, 12:28
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Podstawowym sprzętem w łazience jest pralka U mnie electrolux perfect care 700. Kupiłam tę pralkę jakiś czas temu i jestem z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że po praniu nie muszę prasować ubrań
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.