kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 16-04-2020, 21:27
arjana arjana is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 101
Domyślnie

Bardzo lubię kosmetyki kneipp mają świetną serię nagietkową, do suchej skóry rewelacja, krem do stóp kupuję regularnie, najlepszy jaki stosowałam na rogowacenie naskórka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 18-04-2020, 21:56
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

mam dosyć wrażliwą skórę i wiele kosmetyków mnie podrażnia, ostatnio mnie mega uczuliła pomadka do ust, miała być jakaś powiekszająca usta. Dobrze że zawsze w domu mam pomadkę nawilżającą, oeparol ma bardzo fajne, szybko łagodzą zaczerwienienie, suchość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 20-04-2020, 11:18
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Polecam olejek lawendowy jest genialny na suchą skórę, ale także działa uspokajająco i to mój tajemniczy składnik na bóle głowy. Warto natrzeć leciutko skronie i po problemie.
__________________
Wszystko o rodzicielstwie w jednym miejscu - http://www.raczkujemy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 22-04-2020, 09:53
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Naturalne kosmetyki nie powinny podrażniać, skóry i oczu, moja żona takich używa bo często pojawiała się u niej wysypka, obecnie w czasach pandemii ja jej farbuje włosy, do tego celu też używa naturalnej farby marki Color&Soin - bardzo ładnie pachną jej włosy po koloryzacji, farba dobrze się rozprowadza i nie uczula mojej żony mamy z tego dużo radości i mile spędzamy czas
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 22-04-2020, 11:28
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Witajce. Jak dla mnie to naprawdę warto sprawdzić sobie to u profesjonalistów, korzystając rzecz jasna z ich usług , bo mają świetne kosmetyki organiczne: https://www.bee.pl/9309-naturalne-kosmetyki. Zdecydowanie wam polecam sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 25-04-2020, 13:53
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pytanie, skąd się biorą u Was podrażnienia. Przyczyn może być niestety wiele. Jeśli chodzi po prostu o nadwrażliwą cerę, to dobrze rozumiem ten temat, bo też się z tym zmagam. Dobrym rozwiązaniem mogą się tutaj okazać kosmetyki naturalne z horex.pl/kobieta/kosmetyki_naturalne.html Mi bardzo pomógł kupiony tam krem do skóry suchej Shy Deer. Dzięki temu wizualnie moja skóra wygląda lepiej i czuję w dotyku, że jest bardziej jędrna. Od dawna szukałam takiego produktu.

Ostatnio edytowane przez Majka33 : 29-04-2020 o 13:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 30-04-2020, 12:54
july66 july66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja mam skórę wrażliwą, więc podrażnia ją wiele rzeczy, nawet kosmetyki, których wcześniej używałam i nie sprawiały problemów... Poczytałam tutaj o pielęgnacji cery wrażliwej i teraz stosuję głównie kosmetyki apteczne z alantoiną. Jak na razie jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 05-05-2020, 19:37
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

jeśli chodzi o podkłady to polecam te face adapt z christiana laurenta. Można je kupić w Rossmanie za niecałe 20 zł https://www.rossmann.pl/Produkt/Podk...ml,339824,8545. Super się wstapiają w skórę, nie obciążają i nie robia plam. Jak dla mnie podkład idealny, nawet do bardziej wrażliwej skóry.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 01-06-2020, 15:35
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja przy mojej suchej i wrażliwej cerze stosuję serię Atopis Novaclear i jestem bardzo zadowolona! Zapewniają dobre nawilżenie, łagodzą wszelkie podrażnienia, są delikatne ale skuteczne. Zapewniają przyjemną gładkość i miękkość skóry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 12-06-2020, 13:40
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

A czy znacie produkty marki Aegli? Są to produkty organiczne w ekologicznych opakowaniach. Mogą je stosować także kobiety w ciąży. Mam ich krem do twarzy i jestem z niego bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.