kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 05-06-2020, 16:15
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Jeżeli spłacisz szybciej kredyt hipoteczny to warto zapoznać się z ich artykułem https://poradnik-nieruchomosci.pl/zw...enes-wiedziec/ który podpowie Ci jak ubiegać się o zwrot prowizji bankowej, a te czasami wynoszą wysokie kwoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 21-06-2020, 15:10
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Zgadzam się, że jest sporo ofert i ciężko się zdecydować na jedną konkretną szczególnie jeżeli tak jak ja nie posiada się doświadczenia dlatego nie mam pojęcia jaki jest najlepszy kredyt hipoteczny Olsztyn ceny za mieszkania ma w granicach rozsądku, ale no niestety bez kredytu się nie obejdzie. Doradzicie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 21-06-2020, 23:10
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Zgłoś się do Doradztwo kredytowe w Warszawie, aby pomogli wybrać Ci najlepszą ofertę kredytu dla siebie. Jest to fajna opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 23-06-2020, 10:26
RafalM RafalM is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 134
Domyślnie

Jeśli masz problem pożyczkami, czy chwilówkami, to warto skorzystać z pomocy specjalistów kredytowych ze strony https://splatapozyczek.pl/
Możecie tam uzyskać pomoc, gdy jesteście w trudnej sytuacji kredytowej. Konsultacje nic nie kosztują, więc naprawdę warto skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 25-06-2020, 10:39
mamita mamita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 62
Domyślnie

Szczerze mówiąc byłam bardzo sceptyczna do brania tak dużych kredytów, jednak po moich przeżycia w akademiku bardzo mocno zastanawiam się nad zakupem kawalerki.
Hotele studenckie, Kraków i inne duże miasta są bardzo dobre dla osób rozpoczynających dorosłe życie. Później warto zastanowić się nad czymś własnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 25-06-2020, 19:04
marek332 Mężczyzna marek332 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 44
Domyślnie

Dla osób które są na kupnie mieszkania polecam http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ jest to firma która jest na rynku sporo lat i wie co klient pragnie kupić i na co zwraca się uwagę przy zakupie nowego mieszkania. Polecam osobom które chcą mieć urządzone mieszkanie pod swoje gusta i lubią mieć zieleń wkoło. Sami zajrzyjcie na nowe mieszkania Lublin - rewelacyjna oferta nowych mieszkań w sprzedaży w bardzo dobrych cenach !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 26-06-2020, 12:19
angie33 angie33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 118
Domyślnie kredyt

A słyszałaś o https://sprintmoney.pl/, pomagają dobrać kredyt do twoich potrzeb. Naprawdę pomocna rzecz, zwłaszcza dla takich zielonych jak ja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 29-06-2020, 19:05
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

Zakup mieszkania to duzy wydatek wiec warto się do tego przygotować. ja już miałam swój wkład własny do mieszkania, a potem brałam kredyt na mieszkanie od kreator dom, zamieszkaliśmy na osiedlu Garden park, piekne miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 01-07-2020, 10:00
deion82 deion82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 6
Domyślnie

Kredyt ma pomagać właśnie przy takich inwestycjach, jak zakup nowego mieszkania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 01-07-2020, 14:23
vickie98 vickie98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

Trzeba się dobrze zastanowić przed zaciągnięciem kredytu, czy będziemy w stanie go spłacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.