kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-06-2020, 21:13
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie Nowoczesne rolety okienne, gdzie je kupujecie?

Hej!
Gdzie kupujecie rolety okienne do swojego domu? Zależy mi na dobrej cenie, stylu i jednocześnie sprawnej realizacji (głównie interesuje nas wersja dzień/noc i rolety rzymskie oraz żaluzje).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-06-2020, 14:37
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 974
Domyślnie

W przypadku wyboru stylowych i dobrze wykonanych propozycji rolet okiennych i innego typu dekoracji okiennych które jednocześnie zapewnią Wam pełną prywatność to polecam zwrócić uwagę na Karnix https://www.karnix.pl/rolety-marki-k...produktow.html ilość propozycji pozytywnie zaskakuje i jestem przekonany, że nie zawiedziecie się również cenami i poziomem obsługi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-06-2020, 23:32
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Na ten moment zdecydowanie Karnix, gdzie znajdziecie wszystkie propozycje jakie przygotowali w zakresie dekoracji okiennych jak rolety, żaluzje, plisy itd. My zawsze stawiamy na nich i to zarówno jeśli chodzi o aranżację naszego domu, jak i oczywiście biura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-06-2020, 09:21
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Chcielibyśmy wybrać stylowe dekoracje na swoje okna, a dokładnie chodzi mi tutaj o rolety rzymskie i do sypialni może żaluzje drewniane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-06-2020, 15:00
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Według mnie bardzo dobrym wyborem są rolety. Zastanawiałam się nad zamianom rolet u siebie i udało mi się tutaj https://www.karnix.pl/rolety-marki-k...produktow.html znaleźć spory wybór rolet. Moim zdaniem mają one dużo więcej zalet niz żaluzje. Po za tym są bardzo praktyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-06-2020, 10:29
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Do mojego domu zakupiłem ostatnio rolety dzień noc zebra i szczerze polecam. Sprawdzają się świetnie, pozwalają na regulację oświetlenia w pomieszczeniu, ułatwiają mi prace przy komputerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-06-2020, 23:55
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Zdecydowanie warto postawić na wspomniany sklep Karnix, wyjątkowe propozycje dekoracji, zawsze rzetelne wsparcie obsługi i do tego dotrzymanie terminów realizacji. Jak na razie korzystamy z chęcią i nie mamy najmniejszych zastrzeżeń co do jakości ich prac i realizacji zamówienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-07-2020, 20:28
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na zewnętrzne rolety z Grako https://grako.pl/do-domu/rolety-zewnetrzne/
Są bardzo solidne i dobrze się prezentują, nie szpecą domu. Przy okazji są bardzo praktyczne, także śmiało polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 05-07-2020, 09:36
RemigiuszIkant Mężczyzna RemigiuszIkant is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 4
Domyślnie

W każdym sklepie gdzie można takie coś dostać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 30-08-2020, 09:10
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Moim zdaniem warto mieć rolety w oknach, ale ważne też jest aby nad nimi wisiały też firany i zasłony. Pełnią one ważne funkcje między innymi wizualne. Nie bez znaczenia jest też wybór karnisza, który też zdobi pomieszczenie, ale musi też utrzymać ciężar firan, zasłon, a nawet ozdób okiennych. Polecam, więc wybrać je ze strony: https://sklep.karpol.pl gdzie ich wybór jest naprawdę imponujący, jakość świetna, a ceny rozsądne. Na pewno więc znajdzie się tutaj taki, który wpadnie Ci w oko i będzie pasować do Twojego wnętrza
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.