kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-10-2015, 19:29
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Cieżki temat bo wszyscy maja bardzo podobne oferty. Ja pewnie wybrałabym Spikon i ich ofertę voip - http://www.spikon.eu/operator-voip/ Pozwala ona na prowadzenie tanich rozmów w kraju i za granicą Z tego co wiem telefonia internetowa staje się coraz popularniejsza i warto rozważyć korzystanie z niej. Na pewno będą to oszczędności dla firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-10-2015, 18:54
niemojka's Avatar
niemojka niemojka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Pamiętaj jedno, przed założeniem firmy musisz się dowiedzieć czy w ogóle będzie zapotrzebowanie na twoje usługi czy towary, czyli powinnaś przeprowadzić badanie rynku, w szczególności tego w najbliższej okolicy. Wiele osób popełnia błąd bo im się wydaje, że się coś sprzeda a potem się inaczej okazuje. Spróbuj zlecić komuś lub sama zrób takie badanie na grupie docelowej. Lepiej sprawdzić niż później zostać z długami. Możesz np. poprosić znajomych o rozesłanie ankiet, albo po prostu żeby znajomi popytali swoich znajomych o to, czy są zainteresowani określonymi usługami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-10-2015, 20:14
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Wszystko tak naprawdę zależy od branży. Moja znajoma postawiła na gastronomię i założyła tematyczną knajpkę. Sporo musiała najpierw zainwestować, sprzęt kuchenny, wyposażenie, pojemniki euro erg-system. Sporo było do kupna. Ale mówiła niedawno, że interes zaczął jej się zwracać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-10-2015, 20:32
migotka12 migotka12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 14
Domyślnie

Mi firmę założyło biuro rachunkowe do którego się zgłosiłam także nie musiałam za bardzo biegac po urzędach Firmę mam prawie rok i jak na razie idzie całkiem nieźle. Planuję ją do końca roku rozkręcić.
Ostatnio trafiłam na program Comarch erp xl i zastanawiam się na jego zamówieniem. Potrzebny jest mi program do zarządzania firmą, bo mam coraz więcej obowiązków i ciężko jest mi wszystko ogarnąć. Czy wy też korzystacie z podobnych programów?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 15-12-2015, 20:37
Ciril Ciril is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 182
Domyślnie

Polecam także by pomyśleć o zainstalowaniu monitoringu np. w adyton telewizja przemysłowa , szczególnie gdy jesteście jako firma jednocześnie administratorem budynku i odpowiadacie za jego stan techniczny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-03-2016, 15:53
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Założenie działalności trwa chwilkę. Możesz nawet zlecić odpowiedniej firmie żeby załatwiła wszystkie formalności za ciebie - ja tak zrobiłam. Przed otwarciem DG koniecznie poczytaj artykuły na http://cenabiznesu.pl/ Znajdziesz tam wiele porad na temat prowadzenia firmy, dotacji itd. Na pewno ci się przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-03-2016, 07:32
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Masz rację, porady dla przedsiębiorców mogą bardzo pomóc. Ja trafiłam jakiś czas temu na http://thak.pl/ i znalazłam mnóstwo przydatnych informacji na temat podatków, fakturowania itd. Założyłam firmę miesiac temu i jeszcze sporo muszę się nauczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-03-2016, 12:32
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Moim zdaniem warto też pomyśleć o spedycji. W artykule na stronie noy.pl omówiono zakładanie firmy transportowej. Myślę, że dzisiaj to bardzo dobry pomysł na biznes. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-03-2016, 21:18
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Zakładając firmę dobrze pomyśleć jakie biuro rachunkowe online wybrać do współpracy. Od siebie mogę polecić Business Tax - http://business-tax.pl/ Przeglądałam ich ofertę wczoraj wieczorem i musze przyznać, ze jestem pod wrażeniem. Sama z chęcią nawiązałabym z tą firmą współpracę ale niestety na chwilę obecną nie mogę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-06-2016, 14:57
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Cytat:
Napisał niemojka
Pamiętaj jedno, przed założeniem firmy musisz się dowiedzieć czy w ogóle będzie zapotrzebowanie na twoje usługi czy towary, czyli powinnaś przeprowadzić badanie rynku, w szczególności tego w najbliższej okolicy. Wiele osób popełnia błąd bo im się wydaje, że się coś sprzeda a potem się inaczej okazuje. Spróbuj zlecić komuś lub sama zrób takie badanie na grupie docelowej. Lepiej sprawdzić niż później zostać z długami. Możesz np. poprosić znajomych o rozesłanie ankiet, albo po prostu żeby znajomi popytali swoich znajomych o to, czy są zainteresowani określonymi usługami.

Ja również uważam, że przeprowadzenie wcześniej badań rynku jest dobrym pomysłem. Sama też tak robiłam pomogła mi firma Lemniscate. Zrobili profesjonalne analizy, które pokazały co powinnam zrobić aby interes się kręcił. Teraz przynajmniej klienci są zadowoleni, że mają to czego im potrzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.