kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-08-2017, 11:22
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Medycyna estetyczna - bać się?

Co o tym sądzicie?
Czy medycyny estetycznej trzeba się bać, czy może warto wziąć w pewnym momencie jednak pod uwagę korzyści, jakie niesie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-08-2017, 15:53
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Nie sądzę, żeby było się czego obawiać.
Oczywiście gorzej, jak ktoś ma skłonność do przesady i zaczyna wariować z tymi zabiegami.
Tutaj http://agklinik.com/ poczytaj sobie coś więcej o poszczególnych.
Myślę, że przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu, warto sobie wcześniej poczytać o różnych opcjach.
I o tym jakie dają efekty, ale też jakie niosą zagrożenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-08-2017, 15:44
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie

Jeśli nie masz jakiejś konkretnej przyczyni i nie masz powodów aby z niej nie korzystać to ja bym na Twoim miejscu odpuściła. Ja niestety mam problem i to dość intymny i mszę zapisać się na zabieg labioplastyki w łodzi. Mój problem to mianowicie zbyt duże wargi sromowe jak by to ująć delikatnie które bardzo mi przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu czy uprawianiu sportu. O założeniu leginsów to nawet nie marzę a seksowna bielizna na razie może wisieć na pułkach w sklepie . Czytałam na szczęście dużo o tym problemie i wiem że dotyka on dużo kobiet zwłaszcza te które rodziły naturalnie i mam nadzieję, że ten zabieg mi pomoże http://cashmire.pl/oferta/ginekologi...labioplastyka/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-09-2017, 20:27
satel satel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 4
Domyślnie

Technologia idzie do przodu, wszystko idzie do przodu, to dlaczego nie korzystać właśnie z nowoczesności również w medycynie. Długo byłem przeciwny, ale wizyta w http://www.zrodlana.com.pl/medycyna-estetyczna zmieniła moje podejście do zabiegów medycyny estetycznej. Polecam wszystkim spróbowac, bo daje to świetne efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-09-2017, 13:37
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

pewnie, że warto. ja wychodzę z założenia że wszystko jest dla ludzi i jeśli się robi i umiarem, to nic nie stoi na przeszkodzie. Poza kasą ja na zabiegi laserowe chodziłam tu http://www.pcme.pl/laseroterapia-las...dzanie-twarzy/ i jestem zadowolona z efektów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-09-2017, 00:10
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Wszytko zależy od tego, na ile chcesz ingerować w swój wygląd. Przesadzona w przerabianiu twarz nie wygląda dobrze, ale mam wrażenie, że wiedzą o tym wszyscy dookoła, tylko nie osoba, która to sobie zafundowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-09-2017, 08:40
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

Medycyna estetyczna to nie tylko skalpel, to równiez laser, tlenoterapia i inne nieinwazyjne zabiegi, więc chyba nie takie straszne


skuteczne maseczki do twarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-09-2017, 13:48
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Nie trzeba się bać. Ja też kiedyś myślałam że nie będę korzystać z usług w gabinecie medycyny estetycznej. Ale jednak zmieniłam zdanie gdy stwierdziłam że czas zapisać się na zabieg by wyeliminować zmarszczki na twarzy Przeglądałam wiele ofert takich gabinetów i trafiłam na gabinet medycyny estetycznej w Warszawie śródmieście a że akurat tu mam najbliżej to jak najbardziej zapiszę się na wizytę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-09-2017, 20:25
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jak idziesz do profesjonalistów, którzy posługują się najnowocześniejszym sprzętem to nie ma czego się bać. Ja ostatnio zdecydowałam się na powiększenie ust w http://bienkowscyclinic.pl/. Nic nie bolało, a efekt jest zachwycający
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-09-2017, 12:41
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

zdecydowanie nie, ja byłam na kilku zabiegach w Dermedika w Krakowie i naprawdę jeśli wybierze się profesjonalny gabinet efekty są bardzo dobre, ale nie wygląda to sztucznie. Ja zdecydowanie jestem za
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.