kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-11-2017, 18:03
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie Kantor online

Właśnie zamierzam zacząć korzystać z kantorów online i zastanawiam się nad wyborem tego https://ekantor.pl/ , wygląda całkiem profesjonalnie i obsługuje sporo walut. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-11-2017, 19:29
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ja kiedys korzytystałam z tego, a obecnie więcej możliwości daje internetowy kantor https://internetowykantor.pl/kurs-funta/ szczególnie jeśli chodzi o kurs funta. Mozna o wiele więcej zaoszczędzić też na innych walutach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-11-2017, 16:08
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

W tym kantorze można szybko i tanio wymienić pieniądze http://www.trejdoo.com/ Teraz jest to bardzo szybkie i wygodne. Po kilku minutach pieniądze są na koncie. Korzystanie z takich kantorów jest bardzo proste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-06-2018, 06:27
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Ja już od jakiegoś czasu wymieniam pieniądze tylko przez kantor online. Początkowo bardzo mnie to stresowało, ale ponieważ sporo na takich wymianach oszczędzałam to się przełamałam. Teraz nie wyobrażam sobie aby miała wymienić pieniądze w banku czy w kantorze stacjonarnym. Bo ani to wygodne, ani korzystne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-06-2018, 11:53
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No, bo pierwsza tego typu transakcja jest zawsze stresująca. Ja sama pamiętam, że jak wymieniałam Euro na Cinkciarzu to korzystałam z pomocy obsługi na czacie. Potem jak już wiedziałam jak się poruszać po panelu nie było żadnego problemy. I faktycznie wygodne i dużo korzystniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-06-2018, 09:35
Orzelko Mężczyzna Orzelko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli kantor oferuje lepszy kurs wymiany, niż kantory stacjonarne, to chyba warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-12-2018, 07:44
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Chyba prawnie każdy kantor online ma lepsze ceny niż kantory stacjonarne. Spójrz sobie chociaż na ofertę Pluskantor - spread groszowy, ceny jak rynkowe, a wymiana w pełni bezpieczna i bardzo szybka. Mam u nich konto od niedawna i udało mi się załapać na promocję dla nowych klientów - pierwszą wymianę miałam zupełnie za darmo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-12-2018, 12:11
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Jak jest z gwarancjami kantorów on-line.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-01-2019, 20:45
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Na rynku nie brakuje porządnych kantorów online... Regularnie wymieniam pieniądze przez Amronet i jestem z niego bardzo zadowolona. Umożliwia szybka i bezpieczną wymianę walut.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-08-2019, 20:54
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Zgadzam się, że na rynku nie brakuje takich serwisów. Ja sama również korzystam z kantoru online https://cinkciarz.pl/wymiana-walut więc jestem przekonana, że jest to forma najbardziej elastyczna dla osób chcących wymienić walutę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.