kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #141  
Stary 05-05-2017, 15:13
mamutek Mężczyzna mamutek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 2
Domyślnie

Oczywiście, że tak
Ja nie kupuję w ogóle prawie w stacjonarnych sklepach
__________________
Agmatyna cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #142  
Stary 17-05-2017, 09:29
torebkowa torebkowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 5
Domyślnie

Ja zazwyczaj kupuję torebki. Ostatnio spodobała mi się torba na laptopa z nadrukiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #143  
Stary 23-05-2017, 08:16
klemkin Mężczyzna klemkin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ja kupuje online, dużo niższe ceny. W razie niedopasowania zawsze można zrobić zwrot. Ogólnie polecam
__________________
dieta catering kraków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #144  
Stary 24-05-2017, 09:06
Janina Janina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie

Oczywiście, że tak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #145  
Stary 26-05-2017, 06:09
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Jeśli chcecie zakupić jakieś ciuchy dla mężczyzn to moze ten sklep internetowy http://www.diversesystem.com/kolekcj...a/bluzy.html#1 wam się spodoba. Jak dla mnie ta odzież jest dość dobrej jakości w atrakcyjnej cenie. Mąż powinien się ucieszyć, ze zrobiłaś mu prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #146  
Stary 26-05-2017, 10:47
joasia78 joasia78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 5
Domyślnie

Tak, kupuję ubrania online. Ogólnie robię dużo zakupów przez internet, ponieważ jest to duża wygoda i nie muszę marnować czasu na jeżdżenie po sklepach i stanie w kolejkach Już nawet przekonałam się i kupuję leki przez internet, ale tylko w aptekach sprawdzonych, takich jak apteka melissa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #147  
Stary 27-05-2017, 05:11
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Moim zdaniem stacjonarnie teraz ciężko coś zakupić. Uważam, że więcej fajnych ciuchów dla dzieci czy dla kobiet w ciąży jest w http://odziez-ciazowa-dziecieca.sklep.pl/ . To bardzo fajny sklep internetowy z dobrej jakości ciuchami. Teraz tylko w taki sposób ubieram swoją rodzinę. Nie lubię oklepanych sieciówek szczególnie kiedy jestem w ciąży i w momencie kiedy musze kupić coś dzieciom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #148  
Stary 30-05-2017, 10:54
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja bardzo często zamawiam ubrania online, bo tak mi się bardziej opłaca. Niedawno też znalazłam żakiety w modnym fasonie w sklepie Modbis.pl i nie mogłam się powstrzymać przed ich zamówieniem. Zresztą stosunek ceny do jakości jest jak najbardziej adekwatny.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #149  
Stary 01-06-2017, 13:15
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Chyba powinni mi zabrać internet bo znowu kupiłam buty na multu.pl Tym razem trampki w kwiatki https://multu.pl/czarne-trampki-flutur-plmtb4fsx-a11 Kocham zakupy online!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #150  
Stary 07-06-2017, 14:29
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Zakupy online

Ja kiedyś nie byłam przekonana do zakupów robionych online, ale moje nastawienie zmieniło się podczas ubiegłorocznego "Black Friday". Siostra uświadomiła mi, że przeceny na produkty w sieci wcale nie są niższe niż promocje w sklepach stacjonarnych. Od tamtej pory staram się kupować ubrania przez internet, ostatnio zaszalałam nwet i zamówiłam bieliznę online! Przy okazji mogę Wam polecić ten sklep internetowy - https://www.esotiq.com/c/bielizna. Można w nim znaleźć bieliznę w przeróżnych rozmiarach i o różnym kroju, i bawełniane body, i gorsety. Z czystym sumieniem polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.