kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-01-2022, 18:11
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie jaki autokar ?

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://www.mjpautokary.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-01-2022, 19:46
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Oczywiście to zależy do jakich celów potrzebujecie wynająć autokar we Wrocławiu. Ja jednak, gdy tylko jest, taka potrzeba (wyjazdy służbowe) odzywam się, do firmy Vip Podróże https://www.vippodroze.pl/ Mają, bardzo bogatą ofertę, są, niezwykle elastycznie w naprawdę wielu kwestiach można się z nimi dogadać, a co jeszcze istotniejsze od pierwszej rozmowy w sprawie oferty, czuć niezwykłe profesjonalizm i chęć jak najlepszego obsłużenia klienta. W dodatku co dla mnie bardzo ważne bardzo dbają o bezpieczeństwo. Koniecznie zajrzycie na ich stronę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-02-2022, 15:51
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja też niedawno szukałam firmy, która ma w ofercie przewóz osób we Wrocławiu. Trafiłam na https://www.vippodroze.pl/ i po przejrzeniu oferty oraz opinii postanowiłam skorzystać z ich usług. Nie zawiodłam się! Wszystko było w jak najlepszym porządku. Nasi goście weselni też byli zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-06-2022, 20:33
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Ja się nie orientuję w temacie. Nie pamiętam kiedy ostatni raz podróżowałam autobusem. Nawet jak zostaję bez samochodu, bo musi być u mechanika, to korzystam wtedy z wypożyczalnia samochodów Kraków Oferują mi bardzo komfortowe warunki, umowa czarno na białym. Nie mam więc na co narzekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-11-2022, 17:25
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

Pytanie tylko, co faktycznie mogłoby okazać się najkorzystniejsze w ramach organizacji danej podróży? Wiadomo, że biorąc pod uwagę przewóz osób Wrocław, warto zawsze zwracać uwagę na konkretną trasę i komfort podróżnych. Dzięki temu sama podróż będzie znacznie przyjemniejszym doznaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-09-2023, 07:51
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

W takim razie jeżeli interesuje Cię bus do niemiec to możecie również zapoznać się z ofertą firmy zajmującej się takimi usługami, czyli Express Line. Trasę zaczynają w Nowym Sączu, a kończą w Dortmundzie. Dlatego warto sprawdzić dokładną trasę, kolejne przejazdy i też wybrać dobrego przewoźnika, który dba o terminowość i bezpieczeństwo. Dobrze rozwinięta flota i profesjonalne podejście do klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-03-2024, 20:01
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Niedawno korzystałem z usług wynajmu autokarów do przewozu osób z Gdańska https://www.bus-transport.eu/ na imprezę firmową i jestem bardzo zadowolony! Autokar, którym podróżowaliśmy, był nowoczesny, dobrze wyposażony i przede wszystkim bezpieczny, co było dla nas priorytetem. Kierowca okazał się nie tylko doświadczonym, ale także bardzo sympatycznym i elastycznym partnerem podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.