kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-09-2018, 08:19
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie najbardziej popularne zabiegi w salonach kosmetycznych

Witajcie Od niedawna prowadzę biznes - salon kosmetyczny. Na razie nie narzekam na brak zainteresowania wśród klientek ale chciałabym stworzyć ciekawą ofertę, by móc dotrzeć do jeszcze szerszego grona osób. Czy zdradzicie jakie zabiegi kosmetyczne cieszą się wg Was największą popularnością ? Interesują mnie zarówno opinie klientów jak i osób, które też prowadzą taki biznes.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-09-2018, 09:03
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Możesz zainteresować się kosmetykami Farmona Professional: https://farmonaprofessional.pl/. Są to produkty przeznaczone typowo do salonów kosmetycznych. W ofercie mają najróżniejsze kosmetyki do twarzy i ciała. Myślę, że Ci się spodobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-09-2018, 16:28
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

janczarka myślę, że najbardziej popularne są nadal depilacja laserowa, zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz wszystkie pielęgnacyjne na twarz i ciało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-09-2018, 11:07
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

ja chodze regularnie na zabiegi przeciwzmarszczkowe i infuzję tlenową Sama też pracuję w takim miejscu i uważam, że najważniejsze są dobrej jakości ( i skuteczne! ) produkty i porządne urządzenia. Z jaką firmą współpracujesz ? Ja ze swojej strony szczerze polecam Monduniq
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-09-2018, 21:07
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

dzięki kinnia za informacje o tej firmie już słyszałam ale nigdy nie zagłębiałam się w temat. Napiszesz coś więcej na temat tej współpracy ? Bede mega wdzieczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-10-2018, 11:35
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

janczarka my współpracujemy z Monduniq około pół roku. Wszystko jest, kontakt z doradcą bezproblemowy, ceny rosądne i najważniejsze - wysokiej jakości urządzenia ( np hifu ) czy kosmetyki i produkty do zabiegów ( np ampułki do infuzji tlenowej ). To co warto jeszcze dodać to fakt, że współpracując z nimi możesz sprzedawać detal klientom. Kosmetyki te nie są dostępne w żadnych drogeriach itd więc zapotrzebowanie jest spore
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-10-2018, 05:52
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Szygi ma rację. Patrząc na salon mojej siostry, to właśnie te zabiegi cieszą się największą popularnością. Oczywiście klientki mają też coraz większe wymagania co do wystroju salonu, jak i jakości urządzeń w nim stosowanych i wszelkich akcesoriów. Prawda jest tak, że każdy nowy sprzęt (typu laser, termoliza itp) przyciąga nowe klientki. Dlatego każda inwestycja w nowy sprzęt dość szybko się zwraca. Jeśli natomiast chodzi o sklep, w której siostra się zaopatruje to jest hurtownia https://mimari.com.pl/. Z tego co się orientuję, dla stałych klientów mają fajne upusty, więc opłaca się u nich regularnie zamawiać, a wybór mają ogromny - od laserów po produkty jednorazowe - typu rękawiczki, czy ręczniczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-10-2018, 10:14
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

kinnia dzięki wielkie za odpowiedz wszystko wygląda faktycznie bardzo obiecująco zasięgnęłam jeszcze opinii kilku osób z branży i sporo z nich wypowiada się w samych superlatywach o tej firmie Monduniq
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-10-2018, 12:22
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

w naszym salonie to depilacja laserowa cieszy się największą popularnością Bardzo ważne jest inwestowanie w nowoczesny sprzęt. My też to robimy i ostatnio udało się kupić w dobrej cenie laser Coolite Pro https://mimari.com.pl/pl/p/Laser-Dio...olite-Pro/2239. Generalnie polecam tą hurtownię, bardzo rozbudowana oferta i rozsądne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-10-2018, 09:58
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Przydałaby mi się totalna odnowa mojego ciała:P Najlepiej restart.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.