kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-11-2019, 09:28
Michall59 Mężczyzna Michall59 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 6
Domyślnie proszek do prania

Witam, jeśli szukacie dobrego sklepu internetowego z proszkami do prania to polecam zerknąć na https://www.bestbrand.com.pl/proszki-do-prania-c-1.html Jak sami możecie zobaczyć wybór proszków jest ogromny, a ceny naprawdę przyzwoite.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-01-2020, 14:26
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja od dawna piorę w Surf. Jestem bardzo zadowolona zarówno z proszków jak i kapsułek do prania tej firmy. Świetnie radzą sobie z plamami a ubrania pięknie pachną. Ostatnim moim odkryciem jest surf Kokos - piękny zapach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-04-2021, 17:59
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Czy kupowaliście może jakieś proszki i inną chemie z Niemiec chemia-forma.pl? Słyszałam, że mają całkiem w porządku jakościowo produkty do prania i zastanawiam się czy nie zrobić sobie zapasów korzystając z powyższego sklepu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-11-2021, 11:03
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Zdecydowanie warto zadbają co jak najwyższą jakość, aby dobrze radziły sobie z uciążliwymi zabrudzeniami. Ja akurat jeśli chodzi o poszukiwania to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu https://eurochemia.com/20-proszki-do-prania w którym będziecie mogli znaleźć wszystko co potrzebne zarówno do białego i kolorowego prania. Mi najczęściej zdarza się skorzystać z marki Ariel A+, no i ceny są bardzo dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-11-2021, 11:44
Nogal Nogal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja używam kapsułek do brania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-11-2021, 21:15
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Jeśli chodzi o proszek do prania, to nie ukrywam, że dla mnie ważne są produkty hipoalergiczne i właśnie kupiłam proszek od https://mr-ziggi.pl/proszki-do-prania/ . Jestem bardzo ciekawa, jak się u mnie sprawdzi, bo w sumie przyznam, że czytałam na jego temat bardzo dobre opinie, więc liczę na to, że i u mnie się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-08-2022, 08:16
bulcia bulcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 255
Domyślnie

Dobre ceny jeśli chodzi o proszek można znaleźć tutaj - hurtownia proszków do prania polecam sobie zajrzeć, naprawdę super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-08-2022, 10:53
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

Na pewno warto zadbać o jak najlepszą jakość jeśli chodzi o wybór odpowiednich środków czystości, a przede wszystkim prania aby było piękne, czyste i pięknie pachnące. Dlatego po testach różnych środków zdecydowałam się postawić na markę Clovin i u mnie super sprawdza się II Septon https://sklep.clovin.com.pl/proszki-...szek-do-prania dostępny w bardzo dobrej cenie. Jednocześnie to dezynfekujący, pozbawiony fosforanów proszek łatwy w domowym użyciu bo teraz stawiamy tylko na niego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-10-2022, 20:41
szklanek Mężczyzna szklanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 6
Domyślnie

W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo różnego rodzaju środków czystości. Zaczynając od zwykłego płynu do mycia podłóg po profesjonalne środki czystości. Wielu sprzedawców na polskim rynku sprzedaje chemię Niemiecką np.*ChemiaLux*. Wiadomo nie od dziś, że te środki czystości są znacznie lepsze i wydajniejsze niż nasze krajowe, które są rozcieńczane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-10-2022, 20:50
emilian78 Mężczyzna emilian78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Posty: 1
Domyślnie

wolicie proszek czy płyn do prania ?
__________________
łóżka do sypialni
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.