kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-05-2015, 20:51
RafaelaWKS2928 RafaelaWKS2928 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie Jak modnie ubrać męża?

Doszłam ostatnio do wniosku, że mój mąż ubiera się koszmarnie. Ciągle tylko jakieś ciemne bure ubrania, czarne skórzane buty... W dodatku wydaje mi się, że to go postarza. Nie mówię już o sytuacjach gdy wychodzi do pracy, bo wtedy obowiązują inne zasady, ale np. jak wychodzimy gdzieś weekendami. Pomyślałam, że wiosna i lato to najlepszy moment, żeby go przekonać do kolorów. Jak myślicie, co zrobić, żeby delikatnie mu zasugerować zmianę garderoby na coś bardziej kolorowego? Nawet ostatnio oglądaliśmy męskie buty bugatti, a on patrzył tylko na te czarne...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-05-2015, 08:43
Wilma1113 Wilma1113 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie

Mężczyźni są straszni jeśli chodzi o ubiór. My kobiety za to i nasz urok osobisty potrafi przekonać największego burka. Może kupcie sobie garderobę w podobnych kolorach. Zasugeruj, że będziecie oboje świetnie wyglądać. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-05-2015, 00:36
THESUSANNE76 THESUSANNE76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Domyślnie

Na takiego kogoś jest tylko jedna rada, sama sprawdziłam: ja zwracam uwagę na innych mężczyzn i mówię do męża: o ten ma fajne buty, a tamten kurtkę czy sweter. To naprawdę działa. Mąż już wie jaki styl u mężczyzn mi się podoba i chyba jemu też się zaczyna podoba ten styl. Bo sam zaczyna zwracać uwagę na ubrania innych facetów. Buty tej firmy mój mąż ma jedną parę i są piękne. Sam przyznaje że są bardzo wygodne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-05-2015, 07:53
RafaelaWKS2928 RafaelaWKS2928 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie

Dzięki THESUSANNE76 , w sumie to zwracanie uwagi na ciuchy u innych facetów to taka delikatna sugestia, więc myślę, że MÓJ z czasem coś zrozumie. Oprócz butów na pewno przydałaby mu się fajna sportowa marynarka i może jakieś casualowe spodnie w fajnym modnym kolorze (a nie ciągle te ciemne dżinsy, albo sztruksy). W sumie robi się coraz cieplej, więc i o letniej garderobie trzeba pomyśleć. Oj czekają nas poważne zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-05-2015, 17:31
ALAINEQWE70 ALAINEQWE70 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 7
Domyślnie

Według mnie sposób na "zobacz, tamten facet ma fajne spodnie czy buty" jest najlepszym, a zarazem najskuteczniejszym sposobem Dzięki temu, że facet zobaczy, że zwracasz uwagę na ubiór innych, może w końcu coś zrozumie i sam zacznie ubierać się modnie U mnie to zawsze działa. Początkowo mój facet był przeciwny pewnym trendom, ale moja siła przebicia działa cuda :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-05-2015, 19:09
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Zamów mu porządną skórzaną kurtkę www.renomacollection.pl
Mój mąż właśnie o takiej marzy i ostatnio oglądaliśmy w sklepach takich skórzanych, ale żadna na niego nie pasowała. Jest wysoki i dosyć szczupły a jednocześnie umięśniony więc trudno jest mu cokolwiek dobrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-07-2016, 17:48
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja mam to szczęście,że mój sam sie ubiera Ma wyczucie stylu i nie muszę za nim biegać do CH żeby sprawdzać co kupował lub co gorsza robić za niego zakupów Ostatnio tylko szukałam dla niego butów bo nie miał czasu i trafiłam na Polskie obuwie z http://www.butyotmet.pl/buty-meskie-duze-rozmiary Muszę przyznać, ze jest naprawdę ładne i dobre jakościowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-01-2017, 12:35
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Wydaje mi się, że zależy od stylistyki w jakiej Twój mąż czuje się dobrze. Ja swojemu partnerowi zaproponowałam, aby zaczął "nosić się" w stylistyce sportowej elegancji. Zdecydowaliśmy się na zakup ciekawych koszulek z nadrukami z sklepu AX: http://www.a-x.pl/. Od teraz jego styl znacznie się polepszył
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-02-2017, 16:54
lolko397 lolko397 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zasada numer jeden to nie ubierać męża tak jak się Tobie podoba bo to on ma się w danym ubraniu czuć dobrze. Możesz to zrobić sposobem, np. pokaż mu w internecie jakieś sklepy z odzieżą męską, która Ci się podoba, ja ostatnio oglądałąm bluzy męskie i pokazałam mężowi-akurat mu się spodobało więc i jemu i synowi zamówiłam ubrania. Panowie nie znoszą chodzić po sklepach więc załatwiłąm to w ten sposób
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-02-2017, 18:01
terms Mężczyzna terms is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 2
Domyślnie

Mąż powinien sam się ubrać. Ty możesz mu kupić złe ubrania, zmarnujesz pieniądze a on nie będzie chciał w nich chodzić
__________________
Pozdrawiam, Tomasz
http://egoman.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.