kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-10-2016, 19:52
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Myślę, że najlepiej będzie jak mu kupisz ten http://sekstasy.pl/ preparat jest on w 2 wersjach dla kobiet i mężczyzn. Miałam okazję spróbować go ze swoim partnerem i na prawdę działą. Mój facet bez problemu może się kochać nawet 2 godziny bo erekcja jest bardzo mocna, a ja mam o wiele lepsze doznania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-10-2016, 11:13
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Faktycznie w przypadku długotrwałych problemów z erekcją, wizyta u seksuologa będzie na pewno jak najbardziej wskazana. Nie mniej jednak myślę sobie, że warto postarać się o to, aby wzbudzić w mężu nieco większe pożądanie, korzystając chociażby z oferty https://sexownysklep.pl/ . Można tam znaleźć piękną bieliznę erotyczną, różne gadżety, a przy tym mamy możliwość korzystania w wielu form płatności. Moim zdaniem warto spróbować urozmaicić pożycie, a jeżeli to nie pomoże, dopiero wówczas należy uda się do specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-01-2017, 06:33
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Twój partner powinien wypróbować ten suplement http://wzaufaniu.pl/pl/p/HUNTER-Na-s...-ORYGINAL/9442 Przez regularne stosowanie wraca silna i mocna erekcja. Jest bezpieczny dla zdrowia. Składa się z samych naturalnych składników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-07-2017, 17:56
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Nie panikuj A słyszałaś o ciekawej gierce erotycznej dla par - audio http://liveliketheatre.com/kama/index.html więc warto byście spróbowali . Ja planuje w nią zagrać z moim partnerem, ponieważ można wyobrazić sobie jakby się było w trójkącie. Dodatkowym atutem jest fakt, że gra jest za darmo- tym bardziej dlaczego nie spróbować? Kusząca propozycja i szaleństwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 09-07-2017, 07:21
konrad654 Mężczyzna konrad654 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 3
Domyślnie

ale kto o tym słyszał już
__________________
oferta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-07-2017, 14:03
Parasolka Parasolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 12
Domyślnie

U nas niedługo do tego dojdzie jeśli mąż nie przestanie chrapać i tego bagatelizować. W tym momencie śpimy w innych sypialniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-07-2017, 22:40
Lamovida Lamovida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 16
Domyślnie

Uła kochana, musisz wziąć sprawę w swoje ręce. Nie może tak być, ile jesteście ze sobą? Jeszcze zdążycie się sobą zanudzić a już teraz oddzielne sypialnie nie wróżą dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-07-2017, 10:15
Parasolka Parasolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 12
Domyślnie

Jesteśmy dwa lata po ślubie, w sumie razem 5 lat... Powiem Ci, że trochę to przeżywam ale nie jestem w stanie zwyczajnie usnąć i potem wstać do pracy jeśli z nim śpię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-07-2017, 13:40
Lamovida Lamovida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 16
Domyślnie

No to pogoń go do działania, nie może tak być, niech facet coś z tym zrobi, przecież to mega męczące na dłuższą metę. Mojego to odrazu zmusiłam żeby coś z tym zrobił ale u nas szczęście w nieszczęściu, chrapie tylko jako objaw alergii więc przez większość roku mamy spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-07-2017, 15:37
Parasolka Parasolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 12
Domyślnie

A na tą alergię co pomogło?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.