kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-01-2018, 17:18
lilam lilam is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 6
Domyślnie Wózek 3w1

Koleżanka polecała mi tą stronę przez dłuższy czas. W końcu kupiłam u nich wózek i po używaniu go przez ponad 2 tygodnie, mogę również serdecznie polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-01-2018, 22:12
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja kupiłam wózek w sklepie https://www.bobowozki.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Kupiłam Anex 2w1 , naprawdę świetny model , sprawdza się rewelacyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-02-2018, 14:47
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Dobry sklep, widzę tam też swojego xlandera, moim zdaniem to jest najlepszy wózek pod słońcem nie zamieniłabym na żaden inny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-02-2018, 10:18
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Szkoda, że te wózki najczęściej mają nosidełka bez atestu. Co, jak co, ale na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-02-2018, 17:57
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Wózek to jednak nie wszystko, dla mnie ważne jest też akcesoria zdrowotne, na przykład, taki aspiratorek: http://haxe.pl/strona-glowna/produkt...-koncowek.html jest bardzo niezbędny, zwłaszcza jak się ma małe dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-04-2018, 10:37
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Jesli chodzi o wózki 3w1 to ja śmiało mogę polecić Passo z Euro Cart. Lekki stelaż, duże pompowane koła ( rewelacyjne na bardziej wymagający teren ). Prowadzi się lekko i stabilnie, wystarczająca ilość miejsca zarówno w gondoli jak i spacerówce. Porządnie wykonany i w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-05-2018, 18:47
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

też mam leciutkiego xlandera x-cite który ma aluminiową ramę i momentalnie się składa, nie znam bardziej kompaktowego i lepszego miejskiego wózka niż ten a widziałam chyba wszystkie zanim kupiłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-06-2018, 11:06
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Taki wózek to fajna opcja. Sama mam taki z anex. Całość ładnie się prezentuje, jest łatwa w obsłudze, lekka i poręczna. Co do wózka to bezpieczny i wygodny dla maluszka , dobrze się prowadzi, jest zgrabny i zwrotny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-03-2021, 10:20
Monisia0 Monisia0 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 213
Domyślnie

A co myślicie o wózku 2w1? Moim zdaniem lepsza opcja, do tego bezpieczniejsza, bo nie zawsze wszystkie zestawy 3w1 mają foteliki z dobrymi atestami..moja koleżanka kiedyś tak kupiła i okazało się, że fotelik się nie nadawał do jej samochodu. Ja osobiście mam wózek od https://insevio.com/ i bardzo sobie go chwalę, to idealna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy szukają wózka z dobrą amortyzacją, żelowymi kołami i bardzo ładnym wykończeniem..jeśli chodzi o mnie to Insevio jak dla mnie to nic dodać nic ująć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-03-2021, 10:16
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja mam opcję 3w1 z anex, model m/type i nie narzekam! Cały komplet jest porządnej jakości, solidny i bezpieczny. Wózek bardzo wygodny i poręczny, lekko sie prowadzi i daje rade na kazdym terenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.