kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #301  
Stary 30-08-2018, 01:48
Romano22 Mężczyzna Romano22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1
Domyślnie

Regularny sport! Ja jeżdżę konno, a żona pływa. Jak się poznaliśmy obydwoje mieliśmy lekką nadwagę. Teraz nie mamy problemu. Kochamy nasze pasje. Taka jazda konna świetnie działa na sylwetkę. Ostatnio wymieniłem siodło na siodło wszechstronne, które sprawia, że jest jeszcze wygodniej! Polecam spróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #302  
Stary 01-09-2018, 11:48
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Ruch przede wszystkim bo wpływa zbawiennie na kondycje całego ciała. Do odpowiedniej diety i ruchu warto może dołączyć kio lub termio terapię. Znalazłam na taki temat informacje tutaj https://elektrostymulatory.net/termo...a-krioterapia/ . Warto na ten temat poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #303  
Stary 02-09-2018, 12:41
werusia Mężczyzna werusia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 38
Domyślnie

I jedno i drugie jest potrzebne aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Ostatnio ze sklepu DomenaSportowa.pl zamówiłem sobie stacjonarny rowerek i mam zamiar codziennie trenowac. Ciekawe w jaki okres czasu uda mi się zrzucić powiedzmy 10kg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #304  
Stary 17-09-2018, 00:16
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Dietę polecam z doświadczenia pudełkową, masz wtedy więcej czasu na ruch
osobiście ostatnio zamawiam z WygodnaDieta i sama nie spodziewałam się jaka jest wygodna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #305  
Stary 30-09-2018, 17:05
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Oczywiście, odpowiednia dieta i ruch są bardzo istotne dla zdrowego trybu życia, a także do osiągnięcia lepszych wyników w odchudzaniu. Jeżeli chcemy żywić się zgodnie z potrzebami naszego organizmu. Warto zrobić sobie przykładowo badania nutrigenetyczne w Medistore, dzięki którym otrzymamy odwiedź co nasz organizm tak naprawdę potrzebuje, co korzystnie na niego wpływa, a co szkodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #306  
Stary 30-09-2018, 21:03
kruella_de_mon kruella_de_mon is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 78
Domyślnie

Ja utrzymuję dietę i w dodatku uprawiam dużo sportu, jak i również chodzę na siłownię. Wyczytałam, że przy budowaniu swojego ciała suplementy są bardzo potrzebne oraz korzystne https://mass-zone.eu/

Ostatnio edytowane przez kruella_de_mon : 08-10-2018 o 13:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #307  
Stary 01-10-2018, 14:07
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Moim zdaniem obie rzeczy są ważne, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że łatwiej zrzucić kilogramy utrzymując odpowiednią dietę, same ćwiczenia nic mi nie dawały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #308  
Stary 03-10-2018, 12:22
ewoszka ewoszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 14
Domyślnie

Najlepiej nie wybierać, tylko połączyć jedno i drugie. Przy dobrej organizacji pracy to wcale nie jest takie skomplikowane. Trzeba tylko nieco wprawy i chęci. Nikt przecież też nie każe nam przygotowywać super złożonych posiłków ze skomplikowanych składników i urządzać wyczerpujących treningów 6 razy w tygodniu. Warto po prostu ruszyć się z domu i nieco zmienić dotychczasowe niezdrowe odżywianie w postaci fast foodów smażonych dań i słodkich gazowanych napojów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #309  
Stary 04-10-2018, 17:16
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Najlepiej połączyć jedno i drugie. Bardzo fajną opcją, często obecnie praktykowaną, jest dieta z dowozem. Codziennie rano otrzymujemy pod drzwi pyszne, zbilansowane posiłki. Moim zdaniem jest to rozwiązanie bardzo smaczne i bardzo zdrowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #310  
Stary 06-10-2018, 22:42
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Fajnie chyba połączyć obydwie rzeczy: siłownia i porządna dieta najlepiej w formie usystematyzowanego cateringu dietetycznego (na terenie Warszawy polecam Warszawski dzień, działa też w Poznaniu) to jest murowany sukces
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.