kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 17-03-2015, 20:36
betowska betowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

W zeszłym roku tez mi wypadały, myśle że sie skumulowało to że schudłam 14kg oraz miałam sporo stresu.
Derma zapisała mi calcium pat. loxon, biotebal, cynk - brałam przez miesiąc potem odstawiłam. Kupiłam sobie szampon Seboradin przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów i to był strzał w 10-tke. Używam go już ponad 3 miesiące.Przy myciu wypada mi z 2-5 włosów przy suszeniu tez parę albo wcale.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-03-2015, 13:38
pikok pikok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 12
Domyślnie

Nie ma co od rau panikować, dziennie może wypaść około 100 włosów, szczególnie nie nalezy sie martwic jeśli jest to w okresie jesiennym np. Jeśli problem trwa długo to ja proponuje skrzyp polny. Często kupuję w internetowej aptece np: http://www.doz.pl/ bo jest taniej. Jeśli zwykłe ziołowe tabletki nie pomogą sugeruję wizytę u dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-03-2015, 09:36
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Warto sięgnąć po jakieś suplementy diety. Spory wybór jest tego teraz, na pewno coś znajdziesz.
Na kondycję włosów i skóry dobrze wpływają chociażby kwasy omega: https://wygrajzdrowie.pl/12-skora-i-wlosy .
Tylko wybieraj suplementy dobrej jakości i zwracaj uwagę na ich skład.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-04-2015, 13:06
druzyniara druzyniara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

mi też bardzo dużo włosów wypadało trochę mi się paznokcie łamały wiec kupiłam sobie sprawdzony środek jak skrzypowita brałam regularnie i nawet teraz tez biorę moje włosy są mocniejsze paznokcie już się tak często nie łamią. Warto sobie kupic takie witaminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-04-2015, 20:21
kareczka kareczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Oczywiście trzeba odróżnić wypadanie włosów (całych, razem z cebulką włosa) oraz łamliwość włosów. Na łamliwość rzeczywiście mogą pomóc różne szampony lub suplementy diety zawierające dużą dawkę krzemu. Przy wypadaniu przyczyny mogą być różne, więc czasem trzeba iść do dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-06-2015, 13:07
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Polecam zerknąć tutaj http://www.splendore.pl/
Mają mnóstwo ciekawych produktów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 11-08-2015, 08:26
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Mi kiedyś włosy wypadały garściami -okazało się, że mam anemię. Może ty tez? Warto to sprawdzić. Poza tym mi pomógł dobry szampon i maska do włosów. Dobre jakościowo kosmetyki są bardzo ważnym elementem zadbanych, zdrowych włosów. Ja kiedyś nie dbałam o to jakiego szamponu używam i ciągle swędziała mnie skóra... Czytaj skład kosmetyków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-12-2015, 21:03
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Na wypadanie włosów czasem same preparaty nie dają rady. Czasem warto wypróbować metodę taką jak ta http://www.metoda-sebola.pl/ by zagęścić włosy i zapobiec ich wypadaniu. Wypadanie włosów to przypadłość raczej mężczyzn choć i u kobiet się zdaża Trzeba próbować po trochu by zobaczyć co na nas działa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 04-01-2016, 09:20
Joanna331 Joanna331 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 1
Domyślnie

mi pomaga sok z pokrzywy. Natomiast moja teściowa od wakacji ma straszny problem z włosami i próbowała wszystkiego. Nic jej nie pomaga. Chyba podpowiem jej, żeby sobie tarczycę zbadała, bo wiem, że jakiś czas tematu miała problemy z hormonami, więc może to jest przyczyną.
__________________
Polecam artykuł : Jak zabezpieczyć alimenty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-01-2016, 10:09
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Mi również pomaga herbata ze skrzypu i pokrzywy, dostępny w każdym sklepie zielarskim lub internetowym jak: domherbat.pl . Oprócz zbawiennego wpływu na włosy, ta mieszanka działa też wspaniale na oczyszczanie całego organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.