kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 06-04-2015, 13:41
wondefurLIve wondefurLIve is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wiadome, kto co lubi ja na przykład lubię tego typu ruch czy coś zrobić w ogródku czy nawet pielęgnować jakieś kwiatuszki fajna sprawa oderwanie się od czterech ścian i szarej rzeczywistości. Zdecydowanie polecam dom swój własny, w którym wiesz, że sąsiad ci ględził nie będzie albo, że cie nie zaleję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 06-04-2015, 17:33
sylwkaa sylwkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Zdecydowanie masz rację fajnie jest poruszać się robić porządki na swoim ogródku tak to w mieszkaniu jesteś czy w tym bloku to Ciebie nic nie interesuje patrzysz w te ściany i nic więcej no ewentualnie masz jakąś działkę, ale to nie to samo co swój własny dom z dużym ogródkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 19-04-2015, 12:45
mavita mavita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja mieszkam aktualnie sobie w bloku, lecz wychowałam się w domu bardzo dużym domu, lecz życie zmusiło mnie do mieszkania po prostu też znalazłam pracę i tak się to potoczyło planuje w przyszłości zamieszkać własnie w domu jest to nie do porównywania jak fajnie mieć dom niż mieszkanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 19-04-2015, 20:32
marysska0011 marysska0011 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 15
Domyślnie

Dom. Oczywiście pojawiają się od razu problemy natury komunikacyjnej, ale przy dobrej organizacji życia i dobrym harmonogramie można to wszystko jakoś sensownie ułożyć. Tylko naturalnie wymaga to wielu miesięcy przygotowań i prób
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 21-04-2015, 11:40
ogrodnisia ogrodnisia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie Mieszkanie czy dom

Jest zdecydowana różnica w koszcie utrzymania mieszkania i domu. Przede wszystkim to trzeba wziąć pod uwagę. Mieszkanie jest o wielokrotnie tańsze w utrzymaniu. Dom oczywiście ma dużo plusów, ale też kosztuje drożej, nie chodzi mi o sam zakup czy koszt budowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 24-04-2015, 13:18
dziubeniek55 dziubeniek55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Nie przepadam za bardzo za pracami ogrodniczymi, po prostu nie lubię grzebać w ziemi więc jakoś bardziej mieszkanie mi się widzi, choć nie ukrywam, że lubię posiedzieć w ogrodzie, na słoneczku. Moze dom i jakiś przystojny ogrodnik? Co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 25-04-2015, 13:54
karply karply is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Może być i przystojny ogrodnik zawsze są inne rozwiązania, skoro nie lubisz grzebać w ziemi możesz sobie zrobić taras resztę ogródka zasiać trawę i nie trzeba nic czasem skosić trawę. Ja polecam bardziej dom wychowałam się w domu i wiem, co mówię. Zamieszkałam w mieszkaniu, bo studiuje w innym mieście mam porównanie wiem, co dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 26-04-2015, 10:28
paulinqa1990 paulinqa1990 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 24
Domyślnie

Ja marzę o tym by mieć piękny i dużo dom, z ogromnym tarasem ale to obecnie nie na moje finanse, więc padło na mieszkanko. Oczywiście wypatrzyłam sobie piękne od dewelopera: http://www.vivainvest.pl/, teraz muszę się rozejrzeć za dobrym kredytem i mam nadzieje, że będzie moje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 26-04-2015, 17:32
balbinka11 balbinka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Powiem cie, że piękny domek będziesz miała. Ja tak samo, jak ty marze o takim fajnym domu może być nawet nie duży, ale, żeby był własny, bo to daje nam takiej pewności siebie i sam fakt, że to jest nasz i z nikim nie musimy się tym dzielić. polecam jednak dom!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 28-04-2015, 09:06
Martyny Martyny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Lepsza opcja to jest mieszkanie. Zawsze można mieć na przeciwko jakiś sąsiadów. Dzieci będą miały się z kim bawić. Jeśli się ma duży taki dom to dzieci nie mają nawet się z kim pobawić i wtedy jest bardzo niefajnie. Głównie z mężem się wprowadziłam do mieszkania by dzieciaki miały kolegów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.