kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-04-2020, 12:28
nakos nakos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domyślnie

ja bardzo sobie chwalę płytę indukcyjną tylko musiałam zmienić sobie garnki żeby gotowanie lepiej nam szło zamowilam jakiś czas temu tutaj mały zestaw podstawowy https://naczynia.olkusz.pl/garnki/garnki-na-indukcje
bo jest nad dwójka więc nie potrzebujemy zbyt wielu sztuk ale naprawdę jesteśmy zadowoleni z jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-07-2021, 13:50
macejkovic.anjali's Avatar
macejkovic.anjali macejkovic.anjali is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 3
Domyślnie

Dla efektywnego grzania na płycie indukcyjnej niezbędne jest zastosowanie garnków, których dno wykonane jest metalu ferromagnetycznego (żeliwo, stal nierdzewna). Ponieważ płyta będzie oddziaływać wyłącznie w miejscu jej styku z magnetycznym spodem naczynia, nie będzie nagrzewać się poza wybranym polem grzewczym. Co w rezultacie oznacza, że wytwarzana energia niemal w całości trafi do naczynia, a pozostała powierzchnia płyty pozostanie chłodna w dotyku - w przeciwieństwie do kuchenek ceramicznych czy gazowych, w których promieniowanie cieplne emitowane jest również do otoczenia, przez co dochodzi do dużych strat energii i spadku wydajności - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/z...yjna-3064.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-08-2021, 17:54
Samaronix32 Samaronix32 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja tam nie wiem co mam o tym myśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-08-2021, 10:32
agataa12 agataa12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 68
Domyślnie

Cześć dziewczyny. Według mnie to z indukcją są same problemy. To garnki nie takie, to się psuje cały czas. Mi nawet nie smakuje jakoś jedzeni przygotowane na indukcji. Wcześniej miałam, ale właśnie najpierw zepsuła się płyta i trzeba było naprawiać, a później jeszcze piekarnik i kazali mi kupić silnik termoobiegu górny piekarnika samsung. Niby taniej jest dokupić część, ale jak mam naprawiać go co pół roku, to ja dziękuję bardzo. Kupiłam sobie kuchenkę gazową z powrotem i póki co działa na szczęście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 22-08-2021, 20:33
Habrados88 Habrados88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Uważacie że to jest odpowiedni temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-01-2022, 09:14
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Jak płytki indukcyjne to śmiało mogę polecić https://elektrohome.pl/plyty-indukcyjne,c136.html bardzo fajne propozycje jeśli chodzi o jakość, ale też różnorodność modeli. Ceny są jak najbardziej okey, więc też w zeszłym roku wybraliśmy sobie FRANKE Płyta FSM 654 I BK. Wszystko po montażu działa super, dostawa na czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 02-01-2023, 18:38
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Zamiast płyty indukcyjnej warto wybrać nowoczesną płytę gazową, która wygląda jak indukcja bo jest bez rusztu, a komora spalania jest umieszczona wewnątrz tzw "gaz pod szkłem". Płyta ta to innowacja na rynku wprowadzona przez naszego rodzimego producenta Solgaz. Producent wypuścił już na rynek kilka modeli, a ostatnim jest płyta Innova Premium 4+1. Moim zdaniem warto zwrócić na nia uwagę bo to nie tylko nowoczesny wygląd ale i funkcjonalność połączona z oszczędnością w domowym budżecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.