kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-06-2022, 08:17
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 528
Domyślnie

Warto również sprawdzić jaka jest praca dla rosjan w polsce . Ogólnie w itwiz.pl znajdziecie bardzo dużo informacji na ten temat. Artykuł okazał się dla mnie naprawdę mega wartościowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 25-06-2022, 14:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Czy Waszym zdaniem warto poszukiwać ogłoszeń o pracę przez agencję rekrutacyjne? Nigdy nie aplikowałam w ten sposób, jednak oferty są bardzo konkretne. Nie wydaje mi się, żeby tego typu agencje były pośrednikami na umowy cywilnoprawne, czego kiedyś doświadczyłam w pośrednictwie pracy. Na stronie https://antal.pl dostępnych jest ponad 200 ofert, więc jest w czym wybierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 27-06-2022, 10:55
Kris11 Mężczyzna Kris11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 9
Domyślnie

Hi all. You can try online in parallel with the main work, using the time to good use. I would like to recommend trying MyFxbook copy trading service. Its functions are that, for example, you can select only those trading instruments that the trader has chosen. Social trading and copy transaction services are promising ways to generate passive income. However, there are risks here too. Therefore, it is extremely important to choose the right trader and strictly follow the rules of risk management. Detailed here https://tradersunion.com/interesting...ook-autotrade/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 29-06-2022, 18:39
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Ostatnio zaczęłam się też zastanawiać nad pracą za granicą. Bardzo interesują mnie Stany Zjednoczone. Zawsze chciałam tam pojechać, a teraz mam taką możliwość, bo biuro zaoferowało mi tam pracę. Zastanawiam się jak to wygląda z zieloną kartą. Znalazłam taki artykuł na ten temat https://estavisa.pl/zielona-karta-do...jak-ja-zdobyc/ , w którym są bardzo przydatne informacje i porady. A czy ktoś z was pracuje może w USA?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 04-07-2022, 20:26
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Mówi się, że mamy rynek pracownika - czyli, że to pracownik decyduje na jakich warunkach zgodzi się pracować w danej firmie. Sporo w tym racji, ale prawda jest też taka, że w obecnych czasach mamy wiele możliowści legalnego zarbku. Moim zdaniem ciekawym i wygodnym rozwiązaniem jest praca zdalna w it. Najlepsze w niej jest to, że można tak pracować z każdego miejsca na ziemi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 05-07-2022, 14:24
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 200
Domyślnie

Praca w przedsiębiorstwach przemysłowych, wymagają nie tylko wiedzy ale przede wszystkim odpowiedniego nastawienia na zmiany. Ich wdrożenie może być nieco wymagające, ale dzięki temu możemy uzyskać konkretne efekty. Dlatego optymalizacja kosztów it jest ważnym aspektem. Aby się do niego przygotować, skorzystaj z pomocy https://itsf.com.pl/ aby wiedzieć jak działać w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 07-07-2022, 21:38
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

pytanie do osób, które prowadzą własny biznes, jak się odnaleźliście w Nowym Ładzie? Korzystaliście z jakichś szkoleń? educado.pl ma sporo szkoleń z tego zakresu, sama zrobiłam 2 webinaria i bardzo mi to pomogło w pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 10-07-2022, 21:27
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 344
Domyślnie

W aktualnej sytuacji w kraju jednak sporo osób decyduje się wyjechać za granicę. Tego typu agencje https://nursecare24.pl/ pomagają znaleźć solidne zatrudnienie za dobre pieniądze z ubezpieczeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 12-07-2022, 02:55
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

w przypadku jakby kogoś interesowały oferty pracy Warszawa to polecam przejrzeć je w serwisie Jobimi. Bardzo popularny ze względu na dużą bazę ogłoszeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 12-07-2022, 22:54
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

na pewno są tu osoby prowadzące własne biznesy, jak rozwiązujecie kwestie bhp? Często uczestniczycie w szkoleniach z tego zakresu. U nas takie szkolenia są regularnie a poza tym także wykupiłam dostęp do portalbhp.pl tam mogę swoją wiedzę aktualizowac na bieżąco, mają dostęp do wielu materiałów wideo
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.