kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #111  
Stary 14-11-2018, 08:34
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

to dośc wymagający ale jakże wdzięczny biznes Poza tym taką codzienną pracę można sobie znacznie ułatwić korzystając z dostępnych na rynku narzędzi. Zerknijcie sobie na aplikację Barfitter ( jest darmowa a do jej uruchomienia potrzeba jedynie dostępu do internetu i dowolnej przegląrki www ). Zawiera w sobie kilka działów związanych np z czasem pracy, sprzedażą czy zamówieniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Stary 29-11-2018, 16:16
MultiGastro_pl MultiGastro_pl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 7
Domyślnie

Jeśli macie ciekawy pomysł i jest również zapotrzebowanie to ja uważam, że jak najbardziej warto postawić na ciekawy lokal gastronomiczny. A jeżeli będziecie na etapie wyboru wyposażenia do kuchni jak piece, chłodziarki, stoły do pracy itd. to zapraszamy do naszego sklepu https://multigastro.pl/ w którym znajdziecie ich zdecydowanie największy wybór w świetnych cenach i zawsze profesjonalnym wsparciem jeśli pojawią się jakieś pytania bądź wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Stary 30-11-2018, 14:17
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Ciekawy pomysł. Tym bardziej, że można zrobić naprawdę ciekawe rzeczy. Wystarczy kupić np. taki kontener i urządzić w nim lokal typu fast-food, ale na zdrowo Myślę ze to się może udać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Stary 07-12-2018, 13:48
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Też uważam że nie tylko pomysł się liczy ale też dobry profesjonalny sprzęt w jaki trzeba wyposażyć taki lokal, bardzo ważne są tu wydajne i oszczędne zmywarki winterhalter, mamy taką u siebie i doskonale zdaje egzamin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Stary 10-12-2018, 11:30
Bijkax's Avatar
Bijkax Bijkax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 19
Domyślnie

Jestem właścicielką niewielkiej restauracji w Bielsko-Białej. Jeśli zakładasz własny gastronomiczny biznes to pamiętaj o pojemnikach izotermicznych https://navi2.pl bez tego ani rusz. Sprawdź sobie ich ofertę, może akurat zdecydujesz się na jakiś kontener.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Stary 15-12-2018, 16:11
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Bez względu na to, jaki rozdaj biznesu prowadzisz warto przemyśleć temat oprogramowania. Producent oprogramowania swift dobierze optymalne rozwiązania dopasowane pod konkretną branżę oraz indywidualne wymagania klienta. Posiadanie takiego programu znacznie usprawnia codzienną pracę w firmie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Stary 29-12-2018, 21:23
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Osobiście nie mam doświadczenia w tej kwestii, ale dobrze jest przeczytać Wasze porady i sugestie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Stary 30-12-2018, 14:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Niedawno obok mojego biura otworzyli nową kawiarnię. Wiecie takie bistro z kawą, ciastkiem i przekąskami na lunch. Mają tam pyszną kawę i duży wybór zdrowych sałatek. Jednak zupełnie coś innego przykuło moją uwagę i dlatego tam zaszłam. Mają cudowne lampy nad stolikami. A właściwie są to dekoracyjne żarówki. Aż zapytałam o sklep i dostałam adres https://www.acerto.pl/zarowki-dekoracyjne . Naprawdę robią wspaniałe wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Stary 31-12-2018, 08:53
on56 on56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

To jest naprawdę duża rzecz, ale wszystko w sumie zależy od tego co chcesz mieć w takiej restauracji jeśli ma być ona duża, wymagająca sprzętu i personelu z najwyżej półki, to ja polecam zacząć od czegoś prostego. Jakaś knajpka z dobrym jedzeniem, napojami i pomysłem to dobre doświadczenie. Jeśli chodzi o wyposażenie to polecam meble ze stali nierdzewnej do kuchni od nich : lhj.com.pl. Bardzo solidna i dobra firma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Stary 08-01-2019, 05:52
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Prowadząc taki biznes treba też pamiętać o formalnościach, których w naszym kraju nie brakuje... Szczególną uwagę zwróć na księgowość, dziiaj istnieje oprogramowanie https://wfirma.pl dzięki któremu nie musisz korzystać z księgowych, możesz ogarnąć wszystko osobiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.