kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-12-2012, 19:47
Amelia30 Amelia30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 2
Domyślnie Wypadanie włosów

Bardzo wypadały mi włosy. Stosowałam różne specyfiki , nacierałam się czarna rzepą itd... Znajoma zaproponowała mi żebym z nią poszła do kliniki dr Marusza , bo miała straszne bóle głowy i właśnie tam ostrzykneli ją botoxem. Byłam zdziwiona ale po miesiącu u mojej koleżanki było po bólu. Zapisałm się sama na konsultację do doktora bo bardzo mi zależało na włosach i myślałam ,że może też mi coś zaproponuję i tak się stało. Doktor zaproponował mi mezoterapię http://www.drmarusza.pl/str_31_Mezot...ory-glowy.html Byłam zdziwiona ale efekt po 3 zabiegu jest fenomenalny. Włosy nie wypadają i nowe odrastają Polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-03-2013, 14:33
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Na słabe włosy dobry jest krzem organiczny który wzmacnia włosy. Sama to stosowałam i moje włosy są znacznie zdrowsze, mają więcej życia w sobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-08-2013, 11:59
magda80 magda80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 1
Domyślnie

Mi najbardziej pomaga szampon Radical. O wiele mniej włosów mi wypada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-08-2013, 12:32
klamkazapadła klamkazapadła is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 6
Domyślnie

Korzystałam z zabiegów i porad Derma-Clinic, poczytaj tutaj: http://derma-clinic.pl/wypadanie_wlosow o wypadaniu, najlepiej jest poznać problem od przyczyn, aż po możliwe rozwiązania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-04-2014, 16:33
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Ja natomiast od miesiąca stosuję szampon i odżywkę wraz z suplementem (jestem zdania, że warto jest dbać o włosy od wewnątrz i z zewnątrz) z nowej serii CeCe Med Hair Prevent i jestem jak na razie bardzo zadowolona Najważniejszym faktem jest to , że udało mi się powstrzymać wypadanie włosów, widzę ich zdecydowanie mniej na szczotce i włosy również wydają się mocniejsze. Mimo, iż na kuracji jest napisane, że właściwy efekt może nastąpić po ok 2 miesiącach jestem dobrej myśli
Tutaj możecie się zapoznać ze składem suplementu: http://www.stopwypadaniu.pl/pl/bogaty-sklad
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-01-2015, 15:08
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

A czy nie zastanawialiście się nad tym,że wypadanie włosów może być spowodowane problemami z tarczycą? Może to właśnie powoduje u Was takie problemy...
Tutaj:
http://leczymytarczyce.pl/
możecie sobie poczytać o symptomach .Wśród nich na jednym z pierwszych miejsc jest właśnie wypadanie włosów ! Mój tato swego czasu miał bardzo duży problem z tym właśnie schorzeniem. Włosy bardzo mu się sypały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-02-2015, 14:34
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

też słyszałam, że to może być związane z tarczycą, koleżanka miała taki problem właśnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-02-2015, 19:55
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Możesz pójść z tym problemem do dermatologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-03-2015, 10:22
roberta18 roberta18 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Zdecydowanym krokiem jakim powinnaś zrobić, podczas gdy bardzo mocno wypadają ci włosy zrobić badania na tarczyce zgłosić się do lekarza, żeby przepisał badania albo na własną rękę. Jeżeli nie chcesz zrobić tych badań to kup sobie skrzypowite. Jeżeli nawet udasz się do dermatologa to zleci ci od razu badanie tarczycy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-03-2015, 16:26
kareczka kareczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Faktycznie lepiej nie działać na oślep przy stosowaniu specyfików, tym bardziej jeżeli stosujesz już któryś z kolei i żaden nie działa. Na początek warto udać się do dermatologa, który zbada skórę głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.