kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-05-2015, 16:08
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A na jakie zabiegi chodzisz? Ja głównie ćwiczę i widzę, że cellulit jest dużo mniejszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-05-2015, 20:26
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Najlepiej wykupić sobie serię profesjonalnych zabiegów.
Oczywiście dieta i ćwiczenia też są wskazane, ale zabiegi na pewno przyspieszają sprawę. Poczytaj sobie o różnych opcjach na przykład tutaj: http://estiyoclinique.pl/
Wydaje mi się, że jest to tym bardziej wskazane, im bardziej uporczywy jest cellulit i czym trudniej się go pozbyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-08-2015, 11:58
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Najlepiej chyba uderzyć do profesjonalnego salonu kosmetycznego.
I nie mam tu na myśli pani Halinki z rogu tylko naprawdę porządny gabinet.
We Wrocku dobre opinie ma np. ten: http://www.wyspapiekna.pl/ . Chodzi o to, żeby kosmetyczka faktycznie znała się na rzeczy i była w stanie nam doradzić, co sprawdzi się w naszym wypadku.
Samodzielne testowanie na sobie różnych kosmetyków i zabiegów niekoniecznie jest dobrym pomysłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-08-2015, 17:02
mesariusz Mężczyzna mesariusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Jest wiele sposobów walki z pomarańczową skórką. Są skuteczne, jeśli są stosowane jednocześnie i systematycznie. Sam krem, choćby kosztował majątek, nie wystarczy. Tajemnica sukcesu w walce ze skórką pomarańczową tkwi w wytrwałości i zmianie trybu życia. Dlaczego nasze babki nie znały słowa cellulit? Bo nie spędzały większości czasu siedząc - przed telewizorem czy w samochodzie. Rozwojowi pomarańczowej skórki sprzyja leniwe, mało rozsądne życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-08-2015, 09:04
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Mesariusz ma trochę racji - coraz więcej mamy siedzącego trybu życia no i efekty są jakie są,
czyli jeśli chodzi o wagę, pomarańczową skórkę czy nerwowe napięcie,
którego nie rozładowujemy ruchem fizycznym.
Pewnie, że łatwo się wybrać do fajnego spa, (jak np http://medicaspa.pl itp) ,
ale to jest relaks bierny, czyli bez takiego mocnego ruchu, który pomógłby regularnie rozbijać cellulit...

Ale... takie czasy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-04-2016, 20:00
lila93 lila93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 3
Domyślnie

Z własnego doświadczenia mogę polecić endermologię. Zabieg w krótkim czasie przynosi super efekty. Ja się zdecydowałam na ten zabieg, bo po ciąży strasznie moja skóra się zmieniła. Pokazały się rozstępy na udach, brzuchu, cellulit, skóra straciła swój blask. Na zabieg wybrałam się do instytutu urody new look http://instytut-urody.com/endermologia.html Na początku i na końcu wykonuję się pomiar, żeby porównać i zobaczyć czy terapia przyniosła rezultaty. Mnie efekt końcowy zaskoczył - mile.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-05-2016, 21:33
Anetka Anetka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 14
Domyślnie

Jeśli jesteście z Krakowa i chcecie sprawdzony gabinet medycyny estetycznej to polecam Dermmedik. Ale przez dwa m w nazwie, bo tam mają niskie ceny i krótkie terminy realizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-05-2016, 07:20
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Najpierw poczytaj troszkę na ten temat. Jest wiele artykułów które mogą Ci pomóc. Jednym z takich jest niewątpliwie www.rodzinazdrowia.pl/doskonale-dojrzala-skora Gdzie przeczytać można jak dbać o dojrzałą skórę. Np w moim wieku jest to co raz gorsze wiec cieszę się jak mogę poznać więcej sposobów na zadbaną skórę twarzy i całego ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 25-07-2016, 18:09
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Faktycznie warto jest poczytać o przyczynach powstawania cellulitu, ale warto jest także poczytać o zabiegach, które redukują pomarańczową skórkę. Wychodzę z założenia, że zawsze powinniśmy najpierw spróbować dowiedzieć się jak najwięcej o danym zabiegu przed podjęciem decyzji o jego zrobieniu. Sama rok temu zdecydowałam się na zabiegi redukujące cellulit i poprawiające jędrność skóry i przed zdecydowaniem się na nie czytałam bardzo wiele o samym cellulicie, o tym dlaczego powstaje i co zrobić, żeby do niego nie dopuścić. Nie chciałam decydować się na zabieg bez tej wiedzy, bo zdawałam sobie sprawę, że bez powodu nie powstał i jeślli nie będę znała jego przyczyny, to może kolejny raz powstać i wtedy pieniądze wydane na zabieg pójdą w błoto, bo za kilka lat będę musiała kolejny raz decydować się na niego. Zdecydowałam się na zabieg w klinice, o której możecie poczytac tutaj http://www.qclinique.pl/o-nas . Była to w zasadzie seria zabiegów, która przyniosła fajny efekt. Zaczęłam pić dużo wody, ćwiczyć i po roku od zabiegów nie ma śladu po cellulicie i mam fajną, jędrną skórę na udach i pośladkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-07-2016, 06:45
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

A może wybierz się na jakiś zabieg antycellulitowy np tutaj https://magiadlaciala.versum.com/services/80104 ? Z tego co wiem takie zabiegi są bardzo skuteczne. Warto też zmienić swoją dietę i zacząć ćwiczyć. Pozbycie się pomarańczowej skórki wymaga czasu ale nie jest niemożliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.