kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-04-2014, 21:49
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Oj, prawda, prawda. Mój autentycznie traci kontakt ze światem, kiedy siada do jakiejś fajnej gry.
Ostatnio np. wciągnął się w to: http://dogry.pl/brick-force .
Na szczęście wypracowaliśmy już pewne kompromisy - np. niedziela jest dniem tylko dla nas i nie ma wtedy mowy o włączaniu komputera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-08-2014, 10:19
Sun79 Sun79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Unhappy

Cytat:
Napisał simonka
Facet i komputer to jedno. Mój mężczyzna siadając przy komputerze zapomina o całym świecie. Lubi sobie podjeść w międzyczasie, więc podejrzewam, że gdybym na talerzyku obok klawiatury położyła kiedyś zgniłe jajko, to też by je pożarł

U mnie jest wiecznie to samo. Już nie mam siły normalnie

____________________
Nie znasz nas jeszcze? To na co czekasz? http://martakazmierczak.wordpress.com/ Wejdź czym prędzej i poznaj nasze oferty.

Ostatnio edytowane przez Sun79 : 01-02-2015 o 18:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-09-2014, 22:24
Karry80 Karry80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Smile

Ach to jest dopiero temat rzeka ;-) u mnie komputer z mezem zrobil "melomana", ze samej odechcialo mi sie sluchania muzy bo sie musze na sile nasluchac tych jego niespecjalnych kawalkow z nurtu muzyki za ktorym nie przepadam, jak sie wkurze to czasem wlaczam swoje jeszcze glosniej bo ile mozna siedziec na youtube :-/

____________________
Prawda w oczy kole http://informatykaantka.webs.com/ takie mamy ceny!

Ostatnio edytowane przez Karry80 : 30-03-2015 o 14:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-11-2014, 12:30
Romana1324 Romana1324 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Question

Mój też traci poczucie czasu i rzeczywistości, gdy odpala grę, ale... Ale niespecjalnie mi to przeszkadza. Mam czas dla siebie i swoich zabiegów kosmetycznych. A potem i tak wiem jak skutecznie go odciągnąć od komputera A czasami gram razem z nim.

Świat moimi oczami na blogu http://kursybiznesowe.blogerki.pl. Zapraszam.

Ostatnio edytowane przez Romana1324 : 15-06-2015 o 12:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-03-2015, 09:09
tylkosnie tylkosnie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

No to nie masz jeszcze tak źle jak Ty po prostu w tym czasie możesz robić zdecydowanie swoje ; )) nie jest tak aż beznadziejnie możesz się z tego jakoś cieszyć przecież hihi Mój czasami gra na kompie ale ostatnio już coraz więcej gra niestety na konsoli i mnie zmusza... ; d
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-03-2015, 09:42
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Nie wszyscy faceci tak mają. Niektórzy interesują się innymi rzeczami. Mój np. czyta teraz http://frappe.pl/jak-zdobyc-prace-w-...rcie-drogowym/, bo od zawsze był zapalonym kierowcą i fanem transportu...w końcu postanowił się przekwalifikować i jestem z niego dumna! Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć wymarzoną pracę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-04-2015, 15:29
byledopiatku byledopiatku is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

No tak ale czasem rzeczywistość niestety może być bardzo brutalna i po prostu zanim znajdzie wymarzoną pracę to czasu może trochę po prostu minąć..Jeśli chodzi o mojego chłopa to on ma ta różnie właśnie czasem sobie gra tak w nogę ale to na kompie mało kiedy bo cześciej to po prostu jest jak on tym wolnym strzelcem i tworzy dla kogoś strony www
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-04-2015, 10:40
sensiak sensiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

U mnie jest tak samo tylko, że z telewizorem. Koniec zero kontaktu z rzeczywistością. Zapatrzony tymi swoimi ślepiami w ekran i koniec, możesz sobie gadać kobieto. Jedynym ratunkiem, żeby przemówić jest wyłączenie tego pudła, co i tak wiąże się z głębokim oburzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-07-2015, 03:37
Haneczek23 Haneczek23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Właśnie doskonale, że są osoby, akurat tak się składa, że głównie mężczyźni, którzy potrafią tak "wsiąknąć" w jakiś temat, tj. wejść na tak wysoki poziom koncentracji, bo bez tego masa obecnych wynalazków i w ogóle postęp cywilizacyjny byłby raczej nieosiągalny, musi być koncentracja, to akurat jest do pozazdroszczenia!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-07-2015, 21:10
majtroka majtroka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Mój też ciągle siedzi, a ja to nazywam "spaniem" w Internecie. Coś mu się przydarzy z autem czy z rowerem i już musi poszukać na forach czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał. Z jednej strony dobrze że tak sobie radzi ale z drugiej, czasami trwa to całe popołudnie a to oznacza że mogę sobie pogadać ze ścianą :/ jakoś musimy to przeżyć i właśnie wyznaczać im dzień bez komputera/tv/internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.