kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 15-01-2015, 10:00
ExtraBoris92 ExtraBoris92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Polecam ćwiczenia rozciągające i szybkie spacery. Mi pomogły i cellulit znacznie się zmniejszył. Do tego jakiś krem lub balsam wmasowany w ciało i problem zniknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 16-01-2015, 10:01
kassy kassy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

i pomagają ćwiczenia - rower- steper.
i masowanie się szczotką na sucho przed kąpielą - energicznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 19-01-2015, 08:50
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Dla mnie dwoma najlepszymi sposobami na cellulit jest pływanie oraz bieganie. Wydaję mi się, że w tych dwóch przypadkach efekty są najlepsze i najszybsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 26-02-2015, 09:51
Lola Lola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 12
Domyślnie

W pełni popieram pływanie jest najlepsze z tego to prostego powodu, że pracuję wtedy cały organizm i poprawa się dzięki temu nasza cała sylwetka. Taki najlepszy styl na pozbycie się całkowite cellulitu to jest zdecydowanie pływanie żabką i w takim swoim tempie bo po prostu wtedy jest najlepiej i można się rozluźnić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-03-2015, 18:28
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

mi na cellulit bardzo pomogły serie zabiegów icoone, chodziłam na nie do kliniki idealist na chodkiewicza w warszawie. zabieg może nie jest najtańszy, ale efekty super, więc polecam bo warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-03-2015, 14:20
gruszkana5 gruszkana5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Regularnie zacząć może chodzić na basen lub uprawiać jakaś to inną aktywność fizyczną co zdecydowanie nam pomoże właśnie w pozbyciu się cellulitu. Od siebie mogę tak dodać iż po prostu bardzo okej jest też zmienić nawyki żywieniowe - czyli nawet takie detale jak przesunięcie czasu ostatniego z godziny 20 na godzinę 18 będzie tu bardzo korzystne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-03-2015, 15:44
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Cytat:
Napisał gruszkana5
Regularnie zacząć może chodzić na basen lub uprawiać jakaś to inną aktywność fizyczną co zdecydowanie nam pomoże właśnie w pozbyciu się cellulitu. Od siebie mogę tak dodać iż po prostu bardzo okej jest też zmienić nawyki żywieniowe - czyli nawet takie detale jak przesunięcie czasu ostatniego z godziny 20 na godzinę 18 będzie tu bardzo korzystne.

Jeśli ma się na to czas to pewnie Ale jaka jest alternatywa dla matek z dziećmi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-03-2015, 15:01
sylwuchawesola sylwuchawesola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja czytałam trochę o mezoterapii ogólnie wygląda to tak, że baaardzo cieniutką igłą wprowadza się pod skórę odpowiednio dobrane koktajle witaminowe, a sam zabieg jest podobno bezbolesny, tylko w ciagu kilku dni mogą być widoczne siniaki i opuchnięcia, jak ktoś ma takie skłonności (czyli ja np. smutas.gif ). Ale najlepiej samemu doczytać opinie usmiech.gif Ja jednak z tej radiofrekwencji na razie chyba zrezygnuję, bo doczytałam dopiero (tak, gapa ze mnie jezyk.gif ), że najlepiej mieć kilka serii zabiegów (w sumie przy mezoterapii tez tak jest), a aż tak Mikołaja naciągać nie będę jezyk.gif Tak więc na razie zostaje mi pakiet masaży na cellulit, no i ten zabieg czekoladowy oczko.gif Plus Cellinea, bo jednak czuję, że muszę podziałać na moją skórę od środka, bo bez tego nikłe szanse na pozbycie się tego syfu... smutas.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-03-2015, 20:38
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ćwiczenia przede wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 02-04-2015, 12:21
paulinqa1990 paulinqa1990 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 24
Domyślnie

Ja kupiłam sobie krem z firmy Ziaja i stosuję dopiero 2 dzien ale zobaczymy jak działa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.