kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-02-2017, 17:12
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

jakich korektorów używacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-02-2017, 17:14
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Ja chyba muszę zacząć używać podkładu, bo mam nierówny koloryt cery... Szukam czegoś matującego, najlepiej z filtrem. Możecie coś polecić? Myślałam o tym pl.oriflame.com/products/product?code=31589 . Stosowałyście go?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-02-2017, 15:27
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Nie mam wielu kosmetyków ale zamierzam to zmienić. Trafiłam jakiś czas temu na kosmetyki resibo i chciałabym je zamówić. Wysyłka jest szybka a kosmetyki cieszą się bardzo dobra opinią.
Obiecałam sobie że w końcu zadbam o swoją cerę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 01-09-2017, 13:37
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja w sumie codziennie stosuję rozświetlacz. Wbrew pozorom, nakładanie rozświetlacza na skórę twarzy wcale nie musi być skomplikowane – trzeba tylko wiedzieć, w których miejscach wygląda on najkorzystniej. Można stosować rozświetlacz pod oczy oraz lub w okolicy czoła. Trzeba jednak stosować go z umiarem i nigdy nie przesadzać, by nie osiągnąć przesadnego przerysowania i sztucznego efektu. Fajną ofertę ma w tej chwili sklep http://www.ezebra.pl/pol_m_Makijaz_R...acze-1067.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-09-2017, 18:12
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Na chwile obecną tylko s kosmetyków naturalnych. Szuakłam długo ale udało mi się tutaj tulipani.pl/21-podklady , znaleźć odpowiedni podkład do twarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-09-2017, 19:42
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie

Ja bardzo lubię Kosmetyki Guinot uważam, że są bardzo dobrej jakości, jeszcze nigdy nie miałam na nie żadnego uczulenia ani innych problemów. Ceny w stosunku do jakości też są rewelacyjne no i też mają bardzo fajne zestawy prezentowe Mam nadzieję, że mąż to przeczyta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-09-2017, 23:18
aniamajor aniamajor is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 51
Domyślnie

U mnie sprawdzają się korektory marki http://goldenrose.pl/. Odpowiada wiele kosmetyków ich produkcji. Dużym plusem jest tutaj cena i bardzo duża dostępność produktów. Sama w życiu bym ich nie znalazła, a dzięki koleżance mam, gdzie regularnie uzupełniać kosmetyczkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-09-2017, 01:09
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

No ja stosuję balsamy, kremy czy toniki ale to zależy też na co . W każdym razie głównie stosuję kremy nawilżające i wygładzające zmarszczki. Są takie hurtownie kosmetycznep w Wielkopolsce gdzie można znaleźć praktycznie wszystko w jednym miejscu i to za grosze. Warto przeglądac takie oferty i łapać okazje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-09-2017, 15:09
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Może nie na co dzień ale dość często korzystam z kosmetyków z serii carbo detox bielendy, maseczka do cery suchej jest dla mnie reelacyjna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-10-2017, 12:34
Miley Miley is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 20
Domyślnie

Na codzień się nie maluję. Tylko od wielkiego dzwonu. Szukałam we Wrocławiu dobrego gabinetu kosmetycznego. Trafiłam na salon urody wrocław Jest t naprawdę dobra kosmetyczka i fryzjerka. Wewnątrz salonu panuje doskonała atmosfera, aż żal wychodzić. Ceny też bardzo przystępne i w porównaniu z innymi salonami wychodzi naprawdę tanio.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.