kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-07-2007, 13:20
Nikola Nikola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 16
Smile Letnie imprezy

Ludzie, polecajcie jakieś fajne wakacyjne imprezy. Podajcie opis, termin i miejsce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-07-2009, 23:00
s-d s-d is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 85
Domyślnie Warsztaty jazzowe z Wojciechem Pilichowskim

06.08.2009
II LETNIA AKADEMIA JAZZU
Łódź, Klub Wytwórnia
www.wytwornia.pl



wykład: Gitara basowa w jazzie
prowadzący: WOJCIECH PILICHOWSKI
11:00-13:00 – wykład
13:00-13:30 – przerwa
13:30-17:00 – c.d. wykładu + warsztaty

bilety: 10 zł
Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59
Ale Jazz, ul. Pomorska 10

WOJCIECH PILICHOWSKI
Polski basista, muzyk sesyjny, kompozytor, współpracownik największych gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Początkowo związany z Triem Basowym, później z grupą Woobie Doobie, a następnie zespołem Karate Musiq. Wielokrotny laureat nagrody dla Najlepszego Basisty i Najlepszej Sekcji Rytmicznej miesięcznika Gitara i Bas. Obecnie tworzy zespół Pilichowski Band oraz gra w grupie PiR2 i w zespole Kasi Kowalskiej. Jest patronem największego internetowego forum basistów w Polsce. Uczy młodych basistów aktywnie udzielając się w warsztatach muzycznych.

****
Więcej informacji o wydarzeniu:
http://www.toyastudios.pl/index.php?mid=4&ide=318&ln=pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-07-2009, 23:01
s-d s-d is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 85
Domyślnie

06.08.2009
II LETNIA AKADEMIA JAZZU
Łódź, Klub Wytwórnia
www.wytwornia.pl



19:00 – projekcja filmu „BASIŚCI, GITARZYŚCI” z cyklu OD RAGA DO ROCKA Z J. BERENDTEM (1986), reż. Andrzej Wasylewski (czas: 45’)
20:00 – koncert.

WSTĘP WOLNY
UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji.

„Ważnym jest, jak grasz. Improwizacja oznacza zrobienie kompozycji z pomysłów i sytuacji, które nagle się pojawiają i jest to próba wynalezienia czegoś, stworzenia energii, z której poszłyby iskry.”
Bobo Stenson

BOBO STENSON

Szwedzki pianista jazzowy. Karierę rozpoczynał w latach 60. na lokalnej scenie w Vasteras, by później zacząć koncertować również w Sztokholmie. Dzięki współpracy z amerykańskimi muzykami jazzowymi zdobył popularność również poza Szwecją. W latach 70. współpracował z wieloma zespołami, wśród których warto wymienić formację Rena Rama czy trio, które stworzył z Arildem Andersenem i Jonen Christensenem, a później z Janem Garbarkiem. Od lat 90. koncertuje na największych festiwalach jazzowych z septetem Tomasza Stańki.

Bobo Stenson – fortepian
Anders Jormin – kontrabas
Jon Falt – perkusja

****
Więcej informacji o wydarzeniu + fragmenty utworów muzycznych: http://www.toyastudios.pl/index.php?mid=4&ide=319&ln=pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-07-2009, 23:02
s-d s-d is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 85
Domyślnie

13.08.2009
II LETNIA AKADEMIA JAZZU
Łódź, Klub Wytwórnia
www.wytwornia.pl



prelekcja: Spotkanie z uczestnikami LAJ 2009
prowadzący: AL DI MEOLA
11:00-13:00 – prelekcja.
19:00 – projekcja filmu „CZAS JAZZU – WILLIS CONOVER” (1980), reż. Andrzej Wasylewski (czas: 30’).
19:30 – koncert.

bilety:
Na prelekcję: wstęp za okazaniem karnetu LAJ 2009.
Na koncert:
• przedsprzedaż z kartą Klubu Wytwórnia: 60,00 zł
• przedsprzedaż bez karty Klubu Wytwórnia: 80,00 zł


AL DI MEOLA
Amerykański gitarzysta jazzowy uważany za jednego z największych wirtuozów tego instrumentu. Świat usłyszał o nim w latach 70. Od tego czasu jego wizytówką stało się połączenie jazzu z elementami rocka, bluesa oraz latynoskim brzmieniem flamenco, samby i tanga. Początki jego kariery związane są z wpływową grupą Return To Fever, której założycielem był Chick Corea. W latach osiemdziesiątych współpracował z dwoma legendarnymi muzykami: Johnem McLaughlinem i Paciem De Lucią, tworząc słynne akustyczne trio gitarowe. Do Klubu Wytwórnia Al Di Meola zawita ze swoim zespołem – Di Meola Band.

****
Więcej informacji o wydarzeniu + fragmenty utworów muzycznych: http://www.toyastudios.pl/index.php?mid=4&ide=319&ln=pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-12-2014, 12:38
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ogólnie tego lata działo się bardzo dużo Sama razem z mężem zdecydowałam sie odwiedzić Trójmiasto.Wybraliśmy się na koncert Justina Timberlake'a . Odbył się 19 sierpnia na PGE Arena. Wrażenia niesamowite. Jestem bardzo zadowolona ponieważ już dawno szykowałam się na koncert mojego idola
Tutaj:
http://trojmiastonaweekend.com.pl/
możecie sobie poczytać i imprezie. A także zobaczyć czy w najbliższym czasie nie szykuje się jakieś ciekawe wydarzenie właśnie w Trójmieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-12-2014, 10:33
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

A można też dodawać swoje wydarzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-01-2015, 15:15
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-07-2015, 20:34
Talusia Talusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie imprezy

U nas w Starogardzie Gdańskim niedługo będzie Zlot Motocykli Dawnych i wystąpi Dżem. Impreza odbędzie się 18 lipca na stadninie koni. Poza koncertem będą także inne atrakcje, na przykład ognisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-07-2015, 19:45
bristina bristina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Będzie się coś działo w Mielnie jakaś impreza większa ? Bo ja właśnie w to miejsce wybieram się razem z moim chłopakiem w połowie Lipca czyli za parę dni. Czy ktoś coś może na ten temat powiedzieć czy akurat nikt na ten temat nic nie wie i się nie wysłowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-07-2015, 14:05
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Latem praktycznie wszędzie odbywają się imprezy.
Ja najbardziej lubię te charytatywne, które w jakiś sposób pomagają innym.
Ostatnio natknęłam się na relację z jednej z takich imprez na blogu Verona: http://blog.veronavpp.eu/2259-verona...obinson-crusoe . Naprawdę fajna inicjatywa, oby więcej takich!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.