kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 22-07-2019, 04:43
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Zdecydowałam się wziąć kredyt hipoteczny na zakup niewielkiego mieszkania. Nie znam sie w ogóle na kredytach i w ogóle na większości spraw finansowych i bardzo liczę na to, ze napiszecie mi w jakich bankach warto zapytać o ofertę kredytową. Spędzam sporo czasu na edukacji poprzez czytanie artykułów z tego bloga http://nahipotece.pl/ , ale mam jeszcze za małą wiedzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 31-07-2019, 12:48
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Możesz skorzystać z pomocy doradcy finansowego, moja koleżanka tak zrobiła przy zakupie mieszkania na osiedlu Centro Ursus w Warszawie i poszło łatwo, sama jej dziś zazdroszczę tego mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 09-12-2019, 11:49
andrea33 andrea33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 24
Domyślnie

Tak dużej pożyczki nie brałam, ale kilka razy była potrzebna mi mniejsza suma, ostatnio na remont mieszkania, jeśli chcesz zaufaną firmę to polecam https://provemacredit.pl/?7483f2 . Korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Udzielają pożyczek do 1500 zł, a wszystko odbywa się na bardzo prostych zasadach i warunkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 09-12-2019, 14:11
ibahringer ibahringer is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mieszkanie nie jest tanim wydatkiem, więc kredyt będzie dobrym rozwiązaniem, który ułatwi jego zakup.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 15-01-2020, 07:07
artur44 Mężczyzna artur44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 3
Domyślnie

Jak ktoś ma dużo pieniędzy to powinien bez problemu kupić mieszkanie.Sam pieniędzy nie mam to mieszkania nie kupię.
__________________
przechowalnia rzeczy warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 15-01-2020, 22:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Pożyczki w dzisiejszych czasach są bardzo popularne, ponieważ bardzo łatwo je dostać. Niestety zdarzają się przez to problemy, ponieważ dochodzi czasem do momentu, w którym nie jesteśmy spłacić kredytu i dochodzi do zadłużenia. Ale co w przypadku, kiedy dochodzi do rozdzielności majątkowego w momencie zadłużenia? O tym możecie przeczytać na https://iturek.net/fakty/nadeslane/r...atkowa-a-dlugi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 26-01-2020, 20:06
anneta098 anneta098 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 41
Domyślnie

@szyga Zgadzam się, że "każdy bank ma swoje warunki na jakich udziela kredytu" Dotkliwie przekonali się o tym frankowicze wobec których banki zaczęły zmieniać reguły w czasie gry. Ale chyba skończyła się ich samowolka, bo po wyroku Tsue sądy zalała fala pozwów. Jedną z nich jest moja sprawa a prowadzi ją krakowska kancelaria prosperitas gdzie uświadomiono mi jak bardzo bank grał nie fair. Teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na korzystny wyrok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 27-01-2020, 10:44
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

No powiem Wam, że akurat mnie zainteresowała strona http://hipotekawkredycie.pl/ jeśli mowa już o kredytach, bo tam można znaleźć sobie najbardziej interesujące informacje, jeśli chodzi o wszystkie warunki. Myślę, że będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 03-12-2020, 22:30
alicjagr alicjagr is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał anneta098
@szyga Zgadzam się, że "każdy bank ma swoje warunki na jakich udziela kredytu" Dotkliwie przekonali się o tym frankowicze wobec których banki zaczęły zmieniać reguły w czasie gry. Ale chyba skończyła się ich samowolka, bo po wyroku Tsue sądy zalała fala pozwów. Jedną z nich jest moja sprawa a prowadzi ją krakowska kancelaria prosperitas gdzie uświadomiono mi jak bardzo bank grał nie fair. Teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na korzystny wyrok.

No dobrze, masz sporo racji w tym co piszesz, banki doiły frankowiczów, Ty masz jedną sprawę, ale jak ktoś sobie wrzuci hasło frankowicze wyroki
to nagle okazuje się że nie jest sam, tych orzeczeń, spraw i jakby to nie nazwac- na korzyśc frankowiczów jest coraz więcej.
Więc nawet zwykły Kowalski moze to wykorzystać w takim celu by walczyć z bankiem, jeśli niestety utopił się w kredyt we frankach.

Ostatnio edytowane przez alicjagr : 05-12-2020 o 20:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 04-12-2020, 13:36
tulza tulza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 3
Domyślnie

jednak kredyt jest lepszym rozwiązaniem według mnie
__________________
strategia e-commerce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.