kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-11-2019, 10:19
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Woda toaletowa Adidas Fizzy Energy - ktoś może używał?

Dziewczyny wpadła mi w oko woda toaletowa Adidas Fizzy Energy - ktoś może używał? Chodzi mi o taką małą, w buteleczce za 12 zł,
ten model: https://online-perfumy.pl/woda-toale...340625442.html

Potrzebuję coś drobnego dorzucić do zamówienia, i tak się zastanawiam nad tą wodą, bo lubię nuty zapachowe grejfruta i jabłka, ale nie używałam nigdy akurat tej wody.

Ładnie pachnie?
Myślę pod kątem nastolatki, ale jakby nie chciała to sobie zachowam, dlatego żeby wiedzieć czy jest najsss ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-11-2019, 13:42
Ly3nd55 Ly3nd55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

akurat przyda się w torebce.
-
Nosidełka Isara Baby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-12-2021, 14:31
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Zapach jest bardzo ładny ale niestety trochę szybko wietrzeje- szkoda. Wolę więc wydać nieco większą kwotę i kupić trwalszą wodę perfumowaną. Świetna pod tym względem okazałą się kompozycja Tom Ford Black Orchid . Dostępna jest ona w buteleczkach o różnej pojemności w ofercie https://perfumy.pl/product-pol-3442-...na-100-ml.html . Jeżeli podobają się Wam orientalne akcenty (swoją drogą idealne na zimową porę), szczerze polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-08-2022, 13:32
ZuzannaKonieczna ZuzannaKonieczna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 7
Domyślnie

Kiedyś korzystałam z tego, ale dość krótko. Polecam ci za to perfumy o zapachu deszczu Odkryłam je niedawno i trochę poczytałam, to mega ciekawe jaki mają skład. Są bardzo urzekające, mało znane ale bardzo piękne i energetyczne. Petrichor perfumy to wspaniałe zapachy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-10-2022, 13:25
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 344
Domyślnie

fajny wybór wód toaletowych jest tez na Notino, wiec warto sobie tam od czasu do czasu zagladac, dosc czesto robią wyprzedaże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-10-2022, 15:13
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 290
Domyślnie

Jak lubicie fajne zapachy to koniecznie zerknijcie sobie o takie do szaf https://www.sklepdaglezja.pl/categor...pachnaca-szafa U mnie w domu to must have obecnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-08-2023, 11:29
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

ja szukałam długo mgiełki do ciała i włosów, która utrzymywałaby się na skórze czy włosach dłużej niż kilkanaście minut. I w końcu taką znalazłam - Pink Panther z serii Sensual Body Mist z Eveline. Pachnie pięknie i intensywnie a do tego kosztuje coś około 25 zł ( obecnie jeszcze taniej bo na promocji w e-sklepie marki).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.