kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-04-2019, 13:05
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Upławy mogą świadczyć o grzybicy która bywa bardzo nieznośna, warto zaopatrzyć sie w lek jakim jest clotrimazolum na grzybicę dzięki któremu pozbędziesz sie schorzenia w krótkim czasie, polecam Ci się również udać do specjalisty po poradę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-05-2019, 08:52
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ogólnie biało żółte upławy mogą świadczyć o jakimś zakażeniu bakteryjnym pochwy. Oczywiście warto wtedy udać się do lekarza ginekologa, ale wcześniej można zastosować jakiś środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy, na przykład Octenisept. U mnie zazwyczaj znacznie łagodzi on objawy, czasami nawet mijają one całkowicie i wizyta u lekarza nie jest konieczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-06-2019, 12:53
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

To nie dobrze, niby nic taki objaw ale jak masz dodatkowo słabszy wynik cytologi to już jest się czym martwić. Mój ginekolog wspomniał mi o żelu Papilocare, to nowość i chyba jak dotąd jedyny preparat medyczny który zapobiega i wspomaga leczenie skutków zakażenia wirusem HPV
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-06-2019, 09:55
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

No niestety, zarówno bakteryjne infekcje pochwy jak i te grzybicze mogą powodować upławy i ciężko jest je tak naprawdę od siebie odróżnić. Problem polega na tym, że trudno dostać lek typowo ginekologiczny na tę odmianę bakteryjną choroby, ale na szczęście można sobie poradzić. Słyszałam, że Octenisept działa odkażająco i można go stosować w te miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 11-07-2019, 10:20
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Najlepiej z takim problemem to udać się do ginekologa, wtedy będzie wszystko jasne co nam jest i zleci odpowiednie badania https://tantumrosa.pl/wymaz-z-pochwy/ . Na pewno nie można się bać ginekologa, bo on właśnie po to jest żeby nam kobietom pomagać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 29-08-2019, 13:40
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Mi doskwiera od dluższego już czasu pieczenie miejsc intymnych w ciąży jestem w 5msc ciązy i co raz bardziej odczuwam dyskomfort, znalazłam tutaj https://zagojeni.pl/otarcia-skalecze...-na-to-sposob/ Ciekawy opis mojego problemu i chyba będę musiała sie tutaj rozeznać nad domowym sposobem leczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 05-09-2019, 23:13
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Sama chciałabym podpytać, czy któraś z Was stosowała może w takim przypadku taki produkt jak lacibios femina? Jakiś czas temu znalazłam go w ofercie https://www.apteka-oliwna.pl/lacibio...na-10-kapsulek i zastanawiam się, czy nie warto po niego sięgnąć, od tak na wszelki wypadek. W końcu szczególnie przy upałach, o tego typu problemy nie trudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-09-2019, 09:49
Mariusz881 Mężczyzna Mariusz881 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 1
Domyślnie

A czy na upławy dobre są kapsułki dopochwowe przeciwzapalne? Widziałem, że można takie kupić w aptece bez recepty. Czy może lepiej wybrać się najpierw do specjalisty i zakupić to co on nam zapisze? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 11-09-2019, 10:53
Viktor63 Mężczyzna Viktor63 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 1
Domyślnie

Właśnie kapsułki dopochwowe przeciwzapalne są bardzo dobre. Oczywiście najlepiej udać się do lekarza aby przypisał odpowiednie dla nas kapsułki. Biorąc byle jaki leki możemy pogorszyć swój stan.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-01-2020, 23:06
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Słyszałyście, że octenisept jest bardzo skuteczny w leczeniu infekcji intymnych? Powiedział mi o tym mój ginekolog - miałam częste infekcje. Ten lek bez problemu można kupić w każdej aptece. Jest dostępny bez recepty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.