kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-10-2014, 12:47
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Bielizna - w sieciówce czy w butikach?

Bielizna - w sieciówce czy w butikach?
Gdzie kupujecie bieliznę dla siebie i czy są to rzeczy raczej tanie, czy raczej wyjątkowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-10-2014, 08:51
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Raczej w sklepach sieciowych kupuję bieliznę i wcale nie uważam, żeby była przez to gorsza a już na pewno nie jest tańsza. Mieszkam w dużym mieście, więc sklepy z bielizną to przede wszystkim sklepy typu calzedonia, które są dla mnie za drogie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-10-2014, 10:16
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Różnie - czasem jak się spieszę, to sieciówki,
ale jak szukam czegoś extra, albo jak wiem, że partner ma gest i płaci (hehe) to wtedy lubię poszaleć i sięgnąć po bieliznę np Dekkersa czy Wonderbra - jak z butiku internetowego http://boutiquebielizny.com/.
Ale to wszystko zależy od posiadanych funduszy no i nastroju - bo np. mam taką zasadę, że w dołku nie kupuję niczego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-10-2014, 21:58
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

majtki zazwyczaj kupuje w sieciówkach, bo jest zdecydowanie taniej. Na biustonoszach staram się nie oszczędzać. Bardzo lubię te z Triumph'a czy Atlantica
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-11-2014, 12:19
Romana1324 Romana1324 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Thumbs up

U mnie to różnie bywa. Najczęściej kupuję w sieciówkach, ale jak mnie najdzie fantazja i mam więcej gotówki to kupuję w butikach. Bieliznę na bardzo specjalne okazje. Partner jest zadowolony, ja również

Zapraszam do czytania mojego bloga http://wieszkawiedza.blog.pl/, będziecie zachwyceni.

Ostatnio edytowane przez Romana1324 : 15-06-2015 o 12:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-11-2014, 16:26
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

W sieciówkach są już oklepane wzory i modele, więc jak chcesz czymś zaskoczyć swoją drugą połówkę to poszperaj trochę w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-09-2017, 11:26
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Śliczne staniki można znaleźć tu https://www.paryzanka.eu/ . Sama przymierzam się do zakupu tam biustonosza, bo koleżanka od dłuższego czasu się nimi zachwyca. Ostatnio tylko tam zajrzałam i faktycznie mają świetny asortyment. Myślę, że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-10-2017, 13:58
Kamila Czyżo Kamila Czyżo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 5
Domyślnie

Zależy jaka, ja wolę jednak wziąć w rękę i zobaczyć co to w ogóle jest, oczywiście część rzeczy można kupować przez internet ale jak kto woli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-10-2017, 11:10
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Bielizna damska powinna być wygodna, ładna i powinnyśmy się czuć w niej mega seksownie. Według mnie jest to mega istotne. Jeżeli kupujecie bieliznę warto postawić na wysoką jakość bo po pierwsze będzie Wam się ją lepiej nosiło, po drugie będzie Wam dłużej służyć To ważne jeżeli cenicie swoje ciężko zarobione pieniądze

Ostatnio edytowane przez ritabra : 27-10-2017 o 15:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-10-2017, 14:54
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja zazwyczaj zamawiam bieliznę przez internet. Nie lubię zakupów w sklepach stacjonarnych. Poza tym wydaje mi się, ze w sklepach online jest większy wybór. Ostatnio odkryłam paski do bielizny na https://www.promees.pl i chyba zamówię kilka. Bardzo mi się podobają biustonosze z takimi paseczkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.