kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-11-2017, 22:52
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

To gdzie kupuję bieliznę zazwyczaj zależy od tego, czego akurat szukam. W sieciówkach zwykle szukam zwykłej bielizny na co dzień, natomiast w butikach bardziej wyszukanej. Np tutaj - https://mywonderbra.pl/ można dostać staniki samonośne, które świetnie sie sprawdzają gdy chcemy podnieść biust, ale nie chcemy żeby były widoczne paski biustonosza, na przykład w kreacjach bez pleców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-12-2017, 10:40
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Bardzo ładną bieliznę można kupić w tym sklepie internetowym Gaia.com.pl Znajdziecie tam wiele modeli bielizny, także całe komplety. To nie tylko ładna bielizna, ale także bardzo wygodna. Warto ją kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-12-2017, 14:09
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

ja zazwyczaj kupuję w sieci wszelka bieliznę, zwłaszcza stringi nie lubię innych majtek, muszę czuć się swobodnie i sexy

Ostatnio edytowane przez borbo : 27-12-2017 o 21:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-01-2018, 10:23
mangola mangola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 3
Domyślnie

Ja uważam, że każda kobieta powinna mieć porządną bieliznę, przynajmniej kilka kompletów z takich dobrych firm, no i kilka zwykłych na co dzień z sieciówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-01-2018, 07:45
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Przeważnie kupuję w sieciówkach, ale mam do wykorzystania bon podarunkowy do intimissimi więc, czekają mnie przyjemne zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-01-2018, 23:21
knedelka knedelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 24
Domyślnie

Zdecydowanie butik. Miałam kiedyś kilka sieciówek ale szybko się niszczyły. Doszłam więc do wniosku że jak mam kupić 4 dziadostwa a jedno porządne to wole porządne. Mam ulubiony sklep - Kinga https://www.kinga.com.pl/biustonosze mają super wygodne delikatne w dotyku i seksowne biustonosze i kompleciki. Mąż mnie w nich uwielbia a ja się czuje bardzo kobieco
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-02-2018, 09:04
Anitaxx Anitaxx is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

Nie wiem jak kobiety mogą nosić bieliznę, a zwłaszcza figi z chińskich sklepów czy marnych sieciówek. Przecież bielizna ma kontakt z waszym delikatnym ciałem! Podobnie jest w przypadku biustonoszy, body czy piżamek. Przecież nie wiecie czy ten materiał jest bezpieczny! Przecież znacznie lepiej jest kupić kilka par majteczek dobrej jakości, które idealnie leżą i sprawiają wrażenie drugiej skóry niż co chwila kupować niskiej jakości bieliznę, która po kilku praniach nadaje się do kosza. Poszukajcie fajnej bielizny, która będzie nie tylko ładnie wyglądać ale i będzie dla was bezpieczna! Z doświadczenia polecam sklepy internetowe producentów, mają większy wybór niż sklepy stacjonarne. Osobiście najczęściej zamawiam na: sklep.babell.com.pl, Dalia, dawniej na Atlantic, Hannastyle. Mam też jakieś produkty z intimissimi i Victoria's Secret ale nie przypadła mi do gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-02-2018, 14:27
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Jeśli chodzi o bieliznę to wolę ją kupować w sklepach stacjonarnych. W Warszawie warto wybrać się na przykład do Lsdy's Place ( mają sklep w centrum przy stacji metra ). To właśnie tam jakiś czas temu po raz pierwszy miałam okazję skorzystać z fachowej porady brafitterki. Wymierzyła mnie dokładnie, zaproponowała odpowiedni fason i krój. W ogóle okazało się, że do tej pory nosiłam zły rozmiar biustonoszy A sama bielizna ? Bajka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-09-2018, 15:34
olabasiak olabasiak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 74
Domyślnie

No cóż każdy ma swoje przyzwyczajenia, ja wolę w sieci bo szybciej i taniej, a nie ma nic gorszego jak przyjść do domu z zakupów i zobaczyć że w sieci dużo taniej, polecam tutaj zajrzeć https://ekskluzywna.pl mają dobre ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-09-2018, 17:22
aga2010's Avatar
aga2010 Mężczyzna aga2010 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Warto w Internecie poszperać w tym temacie. Na pewno jakieś informacje się znajdą.
__________________
Twoja spostrzegawczość jest doprawdy wielka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.