kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-07-2020, 15:18
sroka87 sroka87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie Szkoła jazdy

Witam wszystkich, czy ktoś zdawał prawo jazdy w szkoła jazdy skotniki? Wybieram się tam raczej i potrzebuję jakiś rad A jak nie to czy polecacie w okolicach Krakowa inną szkołę jazdy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-07-2020, 10:50
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Ja mogę polecić natomiast szkołę jazdy z Poznania - Zdaj Prawko. Świetni instruktorzy, nie ma problemów z nauką zarówno przepisów jak i samej jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-03-2021, 21:59
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Ja z kolei podpowiem wam, że we Wrocławiu fajna jest nauka jazdy Manewr https://manewr.com.pl/nauka-jazdy/ Naucza wam tam nie tylko wszystkich zasad, ale i umiejętności szybkiego reagowania. Mają bardzo fajnych instruktorów, uczą bezstresowo, także mi bardzo to odpowiadało. No i jest u nich niedrogo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-10-2021, 22:23
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Jeśli chcecie solidnie przygotować się do egzaminu na prawko to o ile jesteście z Opola to skierujcie się do ośrodka nauki jazdy Akademia Dobrego Kierowcy https://nauka-jazdy-opole.eu/oferta/ Ja wzięłam u nich jazdy doszkalające i dzięki temu zdałam egzamin za trzecim podejściem, co jest całkiem dobrym wynikiem, teraz ludzie zdają i po osiem razy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-11-2021, 10:48
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 477
Domyślnie

Robiłam prawo jazdy w http://www.delta.radom.pl/5/kontakt i powiem wam, że wybór okazał się dla mnie strzałem w 10. Nauka jazdy prowadzona jest przez świetnych instruktorów, którzy posiadają naprawdę wspaniałe podejście i skutecznie potrafią nauczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-11-2021, 16:55
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Poszukujecie najlepszej szkoły nauki jazdy w Warszawie?
Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie ofertę szkoły Automobilklub Polski!
Mają bardzo szeroką ofertę nie tylko na kategorie prawa jakzdy, ale także oferują jazdy doszkalające oraz wynajem nowoczesnych sal konferencyjnych w atrakcyjnych cenach
Sprawdźcie sami ofertę - kurs na prawo jazdy Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-11-2021, 16:22
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 068
Domyślnie

Punkty karne są przyznawane kierowcom za popełnienie określonych wykroczeń drogowych. Jeśli zostaniesz przyłapany na przekroczeniu dozwolonej prędkości lub przejściu na czerwonym świetle, najprawdopodobniej otrzymasz punkty karne na swoim prawie jazdy. Otrzymanie punktów karnych jest ważną kwestią, ponieważ nie wolno przekroczyć 24 punktów w ciągu trzech lat, ponieważ oznacza to utratę prawa jazdy. Serwis punktów karnych online obywatel.gov.pl umożliwia monitorowanie własnych punktów bez konieczności ciągłego dzwonienia na komisariaty policji lub do zarządu ruchu drogowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-01-2022, 14:56
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Warto tutaj wspomnieć o o ośrodku szkoleniowym OES Edukacja - tam możecie wykonać sobie prawo jazdy am kraków, b,c itd. To co warto zaznaczyć to, to że mają naprawdę dobrych instruktorów, którzy mają super podejście do swoich kursantów. Szybko i teorii się nauczycie, tam i praktyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-01-2022, 18:22
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Wybór szkoły jazdy ma duże znaczenie. To jaką wybierzesz w dużej mierze ma wpływ na to jaką pewność siebie będziesz miała za kierownicą i jak szybko uda Ci się zdać państwowy egzamin na prawo jazdy. Najlepsza szkoła jazdy w Poznaniu to zdecydowanie OSK Pegaz i jeśli masz taką możliwość, na kurs zapisz się właśnie tutaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-01-2023, 16:23
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Jeśli szukasz sprawdzonej szkoły nauki jazdy z Trójmiasta to polecam sprawdzić ofertę szkoły ELKA SCHOOL. Zapewniają oni indywidualne podejście do każdego kursanta, nowoczesne metody nauczania, a także opiekę wykwalifikowanych instruktorów z bogatym doświadczeniem.

Ostatnio edytowane przez szygi : 31-01-2023 o 17:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.