kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-12-2016, 20:47
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie alergia u dziecka

Co stosujecie na alergię u dzieci? Koleżanka poleciła mi lek http://www.alergia-allegra.pl/. Ona stosuje go sama, podobno jest bezpieczny dla starszych dzieciaków. Faktycznie pomaga?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-04-2017, 11:52
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Alergia

U mojego Tomka lekarz wykryła alergię, jak chłopak skończył cztery latka, m.in. na sierść psa, kota i na roztocza. Od tamtej pory bierze dysk Flixotide i nie ukrywam, że jest poprawa. Przy okazji mogę Wam polecić firmę, u której zamówiłam meble i dywan do pokoju dziecka - http://elies.pl/. Nie dość, że meble od nich są wytrzymałe, umocowane śrubami, a nie gwoździami (czyli bezpieczne), to jeszcze bezpieczne dla alergika. Zwłaszcza dywan, bo mój Tomek uwielbia bawić się na podłodze i chciałam dobrać jakiś antyalergiczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-04-2017, 10:15
piotr443 piotr443 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 5
Domyślnie

a jak ta alergia postepuje
__________________
singlowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-04-2017, 12:55
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Inhalator słyszałam ze to fajna sprawa ja sama przymierzam się do zakupu, z diagnosis są fajne i cena ich też jest jak najbardziej w porządku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-04-2017, 13:40
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Jak dziecko ma alergie to warto pomyśleć o specjalnym oczyszczaniu powietrza, inhalator to tez dobra sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-04-2017, 12:49
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja uważam, że to poważna sprawa która trzeba czym prędzej skonsultować z lekarzem specjalistą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 16-07-2017, 00:01
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Jeżeli faktycznie jest to alergia to należałoby zwrócić się z tym do lekarza. W każdym razie, jeżeli dziecko ma problem z górnymi drogami oddechowymi to dobry inhalator marki Omron będzie dobrym rozwiązaniem. Z tego co wiem, takie produkty są przeznaczone dla alergików ale także, świetnie sprawdzają się w przypadku przeziębień czy zapalenia zatok. Niedawno znalazłam sklep w którym dostępnych jest wiele modeli https://kredos.pl/inhalatory i sama zastanawiam się nad zakupem jednego z nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-07-2017, 08:41
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Oczywiście bez konsultacji z lekarzem się nie obejdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-08-2017, 12:25
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moje dziecko na szczęście nie jest alergikiem, ja natomiast niestety jestem uczulona na kurz. W związku z czym jeżeli tylko pojawi się on w domu, staje się on dla mnie nie do zniesienia. Dlatego też myślę sobie, że wszystkie osoby, które mają podobny problem do mojego, powinny sięgnąć po takie produkty jak Allergoff płyn do prania http://www.allergoff.pl/ . Dzięki niemu można bowiem bardzo skutecznie zneutralizować kurz, a tym samym nasze otoczenie będzie dużo bardziej dla nas przyjazne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-08-2017, 14:23
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Jak szukasz dobrej strony o tym, czym jest
alergia , to zerknij do serwisu Alergiczne.info. Jest tam masa informacji o rodzajach testów, reakcjach krzyżowych czy nawet informacje o tym jak interpretować wyniki Myślę, że to cenna kopalnia wiedzy, zwłaszcza jeśli masz dziecko alergika!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.