kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-07-2017, 22:37
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Odchudzanie a catering

Wydaje mi się, ze najlepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. W ten sposób mamy pewność , ze jedzenie które otrzymamy jest zdrowe, dobrej jakości a i Ty sama nie musisz tracić czasu na specjalnie przygotowanie posiłków. Możesz zadzwonić tutaj https://afterfit-catering.pl/warszawa/?city=warszawa , i zamówić taki catering już po kilku pierwszych dniach zobaczysz że to dobry pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-07-2017, 00:12
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Nie wierzę w te bezpieczne cateringi. W ostatnim czasie kilka bardzo znanych osób zatruło się tymi pudełkowymi dietami. Chyba jednak warto samemu gotować i mieć zapas na dwa dni również do pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-07-2017, 20:34
kosciel_lisko kosciel_lisko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Bezpieczny catering ? A dlaczego niby catering mógłby być niebezpieczny... ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-07-2017, 17:10
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Ja zamawiam od dawna diete pudełkową targówek i powiem Ci że jestem mega zadowolona. Trzeba wybrać wiadomo dobry catering tak by produkty jak i potrawy były świeże . Jeśli nie masz czasu w domu zrobić samodzielnie nic to warto skorzystać. Ja korzystam i jestem mega zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-07-2017, 23:33
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Znajoma korzysta z cateringu dietetycznego i pięknie chudnie. Pozazdrościłam jej i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty cateromarket Mają świetne menu i przystępne ceny. Poza tym mam w planach siłownię bo treningi też są ważne jeśli chce się schudnać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-09-2017, 22:23
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

@kościel_lisko uwierz że i takie przypadki się zdarzają. sama przerabiałam temat cateringu dietetycznego już 2 razy - aktualnie mam wykupioną dietę w Macro Bios Bar w Wawie. Poprzednie cateringi - totalna klapa - jedzenie mdłe doslownie szpitalne, dojeżdżało chłodne i raczej bez polotu jeśli chodzi o menu, a jak wiadomo gdy człowiek jest na diecie to chce mu sie wszystkiego dosłownie! a gdy tego nie, tamtego nie - to zwyczajnie frustruje sie i odgrywa na bliskich ;/ teraz korzystam od 2 tygodni z ich propozycji http://macrobiosbar.pl/menu/ i przyznam że zarówno menu na ubiegły tydzień, jak i teraz jest bardzo oryginalne. no i dania przyjeżdżają w termosach, więc spokojnie mogę zjeść ciepłe w pracy bez odgrzewania, a u nas w pracy ciężko z takim sprzętem. jestem ciekawa co będzie dalej, ale póki co miłe zaskoczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-09-2017, 12:39
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja korzystam z cateringu dietetycznego już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Polecam go osobom, które nie mają czasu same przygotować sobie posiłków w ciągu dnia. Catering przeważnie ustalany jest w konsultacji z dietetykiem, dlatego cały bilans kaloryczny jest zachowany.
Dodatkowym plusem jest to, że straciłam sporo na wadze nie wkładając w to ani grama wysiłku
Ja korzystam z cateringu Smakoszewo w Gdyni, jakby ktoś poszukiwał to podsyłam linka http://smakoszewo.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-09-2017, 20:06
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Mnie sporo wyniósł catering na miesiąc a efektów prawie żadnych... Ostatecznie wybrałam wczasy odchudzające które przyniosły upragnione rezultaty i to w zaledwie 2 tygodnie. Wyeliminowałam złe nawyki żywieniowe i czuje się jak nowo narodzona . Schudłam ponad 6 kilo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-09-2017, 11:32
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Catering dietetyczny to super sprawa. Moja przyjaciółka od jakiegoś czasu korzysta z oferty http://food2door.pl/ i jest bardzo zadowolona. Mówi, że jeszcze nigdy nie było sytuacji, aby coś jej nie smakowało. Może więc i ja się skuszę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-05-2021, 19:56
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Najlepszym rozwiązaniem w mojej opinii jest zdecydowanie Catering Warszawa w wydaniu od Mój Catering którzy przygotowali kilka naprawdę fajnych diet. Myślę, że warto sobie poczytać o takiej diecie, wybrać odpowiednie rozwiązanie i zamówić na ich stronie internetowej. Mam nadzieję, że znajdziecie co potrzebne również pod względem smakowym i oczywiście licząc na wsparcie dietetyka oraz terminowe dostawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.