kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-06-2015, 14:11
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie Jak dbać o stopy

Już praktycznie lato i trzeba będzie pokazać stopy. Jak o nie dbać, że zawsze dobrze wyglądały i bez wstydu można było założyć sandały?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-06-2015, 16:00
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

najlepiej chodzić regularnie na pedicure i do podologa ja tak chodzie do pani kasi w warszawskim instytucie urody i nie mam żadnych problemów ze stopami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-06-2015, 20:56
kama66 kama66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tylko, że ten zabieg może być trochę drogi i taki zabieg jest chyba kosztowny. Mnie by nie było stać na coś takiego wszystko muszę robić sama czyli dbać o stopy i je smarować. Jakbym kiedyś poszła na pedicure to na pewno byłabym bardzo z tego powodu happy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-06-2015, 19:29
miastowa miastowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Może spróbuj zrobić kwiatowa kąpiel dla stóp. Następnie piling dostępny w drogeriach.Potem krem nawilżający i pomalowane pięknie paznokcie.Gotowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-06-2015, 11:22
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Peeling i odpowiedni krem nawilżający rzeczywiście mogą bardzo pomóc Możesz też iść do kosmetyczki Mi ostatnio wyskoczyła jakaś dziwna narośl na stopie i nie wiem czy to nie jest czasami kurzajki leczenie pewnie zajmie trochę czasu ale póki co nie chcę iść do lekarza, może uda mi się to samej usunąć. Kurczę, że też latem musiało ty wyjść

Ostatnio edytowane przez lilka91 : 21-06-2015 o 18:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-06-2015, 12:56
Malenka Malenka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj. Najtańszy sposób, który daje świetne efekty to moczenie nóg w papce z siemienia lnianego. Kup siemię koniecznie w ziarnach, a następnie zgnieć w moździeżu lub zmiel. Wsyp ze dwie szklanki do miski i zalej ciepłą wodą. Zaczekaj aż zrobi się kisiel i mocz!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-07-2015, 19:45
danat danat is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witaj jest wiele sposobów żeby nasze stopy były piękne i seksowne. Może spróbuj zacząć od jakieś kąpieli kwiatowej, a następnie udać się do kosmetyczki po pedicure.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-12-2016, 12:36
ruda_monia ruda_monia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 6
Domyślnie

Ja również chodzę regularnie na pedicure. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie w przypadku posiadania problemów z utrzymaniem atrakcyjnego wyglądu stóp. Pomiędzy zabiegami, nawilżam stopy kremem scholla i mogę się cieszyć atrakcyjnymi stopami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-12-2016, 20:17
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

pedicure ok ale to jest raz na jakis czas. Najlepiej też w domu dbac o stopy - ja zamiast kremów do stóp używam oleju kokosowego ze sklepu https://magvita.pl/ do smarowania stóp i całego ciała. Olej kokosowy jest super - nadaje się nawet dla alergików. Jest całkowicie naturalny, bez barwników i dodatków zapachowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 31-12-2016, 09:33
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A te pilniki do stóp? Macie? Używacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.